Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
LAGUNA LİKİT İLE VÜCUT VE YÜZ MAKYAJI NASIL YAPILIR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Allık

LAGUNA LİKİT İLE VÜCUT VE YÜZ MAKYAJI NASIL YAPILIR?

 • Temmuz 05, 2020

Laguna Liquid Bronzer yani Laguna likit bronzlaştırıcı markanın ikonik bronz pudrası Laguna Bronzer’ın tam olarak ışıltılı ve sıvı versiyonu. Rengi de altın ışıltılı kahverengi. Bu sıvı Laguna’yı teninize sürdüğünüzde cildiniz harika bir ışıltıya ve natürel bir bronzluğa sahip olur. Çünkü bu ışıltı, sim ve pırıltıdan uzak, doğal bir parlaklıktır. Güneşsiz bronzluk etkisi işte tam da budur! Laguna’yı bronzlaşmış teninize sürdüğünüzde ise, bronzluğunuzu daha da dikkat çekici bir görünüme sokmuş olursunuz. 

 

Yüzünüzde güneşsiz doğal bronzluk etkisi yaratmak için: Ürünü güneşin doğal olarak yüzünüze vurduğu noktalara yaymayı unutmayın. Buralar genellikle yüzün yüksek noktalarıdır: Elmacık kemikleri, şakaklar, kaş kemiği, çene, alın ve burun üzeri. Likit Laguna’yı bu bölgelere parmak uçlarınızla yayabilirsiniz.Sonra rengi hafifçe dağıtın. Bu uygulama için parmaklarınızı ya da Nars Yachiyo Kabuki Brush veya Nars Bronzing Powder Brush #11’i kullanabilirsiniz. 

 

Ama boyun altını unutmayın. Genelde burası pas geçilir ve renk farkı olur. Buraya da ürünü değdirmeden geçmeyin.

 

Kontür etkisi için: Likit Laguna’yı elmacık kemiklerinize Nars Ita Kabuki Brush ile uygulayabilirsiniz. 

Tüm yüze ışıltı ve renk vermek için: Laguna likit bronzlaştırıcıyı yüzünüzün tamamına bronzluk ve parlaklık vermek için fondöteninizle veya renkli nemlendiricinizle avuç içinizde karıştırın. Sonra parmaklarınızla ürünü yüzün merkezinden başlayarak dağıtarak sürün.


Vücudunuza sürebilirsiniz: Bronz makyajda dekolte, omuz ve bacaklar önemlidir. Eğer giysiniz buna müsaitse, bu bölgelerinize de sıvı Laguna’yı uygulayın. Dekolte bölgesine, omuzlara ve bacaklara uygulayabilirsiniz. Teninize sağlıklı bir ışıltı ve güzel bir bronzluk verir.

Ürünü parmak uçlarınızla cildinize yedirebilirsiniz. Fakat waterproof (Suya dayanıklı) bir ürün olmadığından dikkatli kullanmanız gerekir. Ürünü sürüp birkaç dakika bekleyin. Kuruyuncaya kadar giysilerle temas ettirmeyin. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ