Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
NARS ORGASM TUTKUNU OLAN ÜNLÜLER!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
BLUSH
NARS
Allık
1.770,00 TL
THE MULTIPLE
NARS
Çok Amaçlı Stik
2.120,00 TL

Allık

NARS ORGASM TUTKUNU OLAN ÜNLÜLER!

 • Temmuz 04, 2020

NARS ORGASM TUTKUNU OLAN ÜNLÜLER!

 

Nars allık deyince aklınıza ilk gelen hangisi? Dünyanın en çok bilinen ve en çok satan rengi “Orgasm”, öyle değil mi? Peki, Bu Orgasm’ı bu kadar eşşiz kılan ne? Orgasm, dore ışıltılara sahip pembe bir renk. Ve bu rengin asıl özelliği, mucizevi bir şekilde herkese çok yakışması! Sarışın, esmer, kumral veya kızıl olmanız önemli değil, Orgasm’in cildinizle harika bir şekilde bütünleşmesine tanık olmak için ufak bir dokunuş yeterli! Orgasm, bu yüzden yıllardır dünyanın en çok satan kozmetik ürünleri arasında ilk sırada geliyor. Gerek moda haftalarında olsun, gerekse ünlü modacıların özel defilelerinde, Orgasm makyaj artistleri tarafından en çok tercih edilen makyaj malzemesi. Yüze verdiği ışıltı, renk ve aydınlık herkes tarafından çok beğenilmesini sağlıyor. Bu yüzden dünyanın önde gelen yıldızları Orgasm’dan vazgeçemiyor.
 

 

Orgasm allık

 

Nars’ın allık çeşitleri içerisinde efsane olmuş Orgasm allığında altın sedefli bir ışıltı var ve bu ışıltının bağımlısı çok!

Kate Middleton’da kızının vaftiz töreninde şık elbisesi kadar zarif makyajı ile dikkat çekmişti. Bu makyajda kullanılan allığı Orgasm idi.

Ünlülerin çoğu Orgasm allığı makyaj çantasında bulunduruyor ama bir başka dikkat çeken isim daha söyleyelim: Jennifer Lawrence. Lawrence’ın müthiş güzelliğine ufak bir Orgasm katkısı dersek yalan olmaz!
 

Super Orgasm allık

Işıltısı bol Super Orgasm allık, Beyonce’nin kahve tutkusundan sonraki diğer tutkusuymuş. Dakota Johnson, Ashley Simpson’da Super Orgasm allığı yaz-kış, gece gündüz kullananlardan...
 

 

Orgasm The Multiple

 

Çok yönlü krem stik, yanaklara ve dudaklara uygulanabiliyor. Hatta far olarak bile kullanabilirsiniz. Pratik ve çok kolay! 

 

Olivia Palermo bu ürünü seyahatlarda ‘joker’ ürünü olarak tanımlıyor. Rihanna ise kendi makyaj yapmak istediğinde Orgasm Multiple’ı tercih ediyormuş.

 

Orgasm Illuminator

 

Bu likit aydınlatıcıyı yüzünüze sağlıklı ve taze bir ışıltı vermesi için tek başına kullanabileceğiniz gibi, fondötenle bir damla karıştırıp da uygulayabilirsiniz. Anında canlılık ve hafif nemli bir görünüm kazanırsınız.

 

Jennifer Lopez! Müthiş ten makyajıyla meşhur Lopez, yüzüne parlaklık vermek için Orgasm Illuminator kullanıyor. Hatta makyaj artistleri bu ürünün yıldızın en sevdiği makyaj malzemesi olduğunu söylüyorlar.

 

 

Super Orgasm Illuminator 

 

Nars allık modelleri  içerisinde Orgasm’a göre pırıltısı biraz daha fazla olan Super Orgasm, kırmızı halının vazgeçilmezi aslında. Gwyneth Paltrow için Super Orgasm başlı başına bir makyaj demekmiş... Ünlü yıldızın elmacık kemiklerine, şakaklarına, çenesine ve genel olarak yüzünün genelinde hafif olarak Super Orgasm uygulanıyor. Işıltı ve renk dengeli olarak yüzün geneline yayılıyor.

 

Orgasm Lipgloss

 

Işıltılı dudak parlatıcısı hem günlük olarak hem de yoğun bir göz makyajının tamamlayıcısı olarak çok ideal. Tüm makyaj artistlerinin ve ünlü yıldızların makyaj çantasının çoğunda bulunuyor.

 


Orgasm Nail Polish

 

Orgasm oje ise görünümü tamamlamak için gerekli olan son dokunuş! Orgasm rengiyle tırnaklar bir başka güzel tabii ki! Öğrendik ki, Blake Lively bu ojenin tutkunuymuş! Maniküristi yıldıza özellikle yazın sürekli Orgasm sürüyormuş.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ