Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PLAJDA VEYA HAVUZDA FARKEDİLMEZ MAKYAJ NASIL YAPILIR?
PAYLAŞ

Suya Dayanıklı Makyaj

PLAJDA VEYA HAVUZDA FARKEDİLMEZ MAKYAJ NASIL YAPILIR?

 • Temmuz 05, 2020

Farkedilmeyen makyaj olur mu? Ever, olur. Hem de o kadar güzel olur ki, hem makyaj yaptığınız belli olmaz hem de siz güzelliğinizi korumuş olursunuz. Burada önemli olan kullanılan ürünler ve renkler tabii ki... Öncelikle ürünün akmaması yani suya dayanıklı olması gerek. Ve de doğal tonlarda olması... Zaten ufak birkaç dokunuş farkedilmeyen makyaj için yeterli.

Güneş kremi

Fondötenin altına uygulayacağınız güneş kremi yağlı ise veya suya dayanıklı değilse, makyajınız dayanıklı olmaz ve akar. O yüzden fondötenin altına suya dayanıklı güneş kremi kullanmalısınız. Shiseido Wet Force Expert Sun Aging Cream SPF30 veya SPF50’yi gönül rahatlığıyla fondöten altına kullanabilirsiniz. Bu ürünler tere ve suya dayanıklıdırlar hatta suda daha da aktifleşerek daha güçlü koruma sağlarlar.


Fondöten

Cildin renk eşitsizliklerini düzeltmek, pürüzsüz ve hoş göstermek için en ideal fondöten, Make Up For Ever Face&Body Foundation. Bu fondötenin suya dayanıklı olması ve sanki ciltte yokmuş gibi durması en önemli özelliği. Üstelik yağsız ve her cilt tipine uygun. Make Up For Ever Precision Foundation Brush #112 geniş uçlu fırça ile bu fondöteni rahat bir şekilde yüzünüze uygularsınız.

Kaş şekillendirme

Kaşlarınızı düzeltmek için Make Up For Ever Aqua Brow Kit kullanmalısınız. Bu kaş jeli, suya dayanıklıdır, akmaz, kalıcıdır. Fakat bu ürünü kaşlara çok hafif uygulamalısınız çünkü güneş ışığında her detay çok daha fazla belli olur.


Far

 

Make Up For Ever Aqua Shadow 30E Pearly Beige, inci parlaklığında mükemmel bir bej renk. Ürünü göz kapağınızın tamamına iyice yayın. Gözde sanki belli belirsiz ışık varmış gibi dursun. Göz pınarlarına da uygulayın ki gözleriniz daha parlak ve beyaz görünsün.
Bronz pudra

Make Up For Ever Pro Bronze Fusion, suya ve terlemeye dayanıklı bronzlaştırıcı pudradır. Cildiniz anında güneş değmiş gibi sağlıkla parlar. Make Up For Ever Pro Fusion Brush ile yanaklarınıza, şakaklarınıza, burnunuzun üzerine ve çenenize ürünü yumuşak hareketler uygulayın. Jel pudra yapısıyla yüzünüzde gerçekten güneşten bronzlaşmış gibi bir görünüm bırakır.


Dudak kalemi

Dudaklarınızın tamamına mat bir kalem uygulayın. Suya dayanıklı Make Up For Ever Aqua Lip Waterproof Pencil 02C Rosewood rengini uygulayın. Bu kalemin suya dayanıklı dokusu, dudak hatlarının yeniden şekillendirilmesine ve belirginleştirilmesine imkan tanır.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ