Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SUDA ETKİNLİĞİ ARTAN BİR GÜNEŞ KORUMASINA NE DERSİNİZ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Güneş

SUDA ETKİNLİĞİ ARTAN BİR GÜNEŞ KORUMASINA NE DERSİNİZ?

 • Temmuz 05, 2020

“Denizde, havuzda yüzün, suyun içinde dilediğinizce vakit geçirin, tüm sahil aktivitelerinin tadını çıkartın; bilin ki güneş kreminiz suyu en az sizin sevdiğiniz kadar seviyor!”

Güneş kremi sürdüğünüzde -normal olarak- yüzdükten sonra ürünü bir daha tazelerdiniz çünkü su ve ter ile güneş kreminin koruma etkisi azalır veya yok olurdu. Ama artık bu durum değişti! Çünkü Shiseido gücünü sudan alan ilk ve tek güneş bakım serisini üretti.SPF keşfinden sonraki en büyük buluş!

 

Shiseido’nun yeni güneş kremi serisi, cildiniz için bir güneş kreminden beklenen güçlü korumayı her zamanki gibi sağlarken; yepyeni WetForce teknolojisi sayesinde güneş korumasına farklı ve beklenmedik bir anlayış getiriyor. Öyle ki bu yeni anlayış, ‘SPF’nin keşfinden sonraki en büyük buluş’ olarak adlandırılıyor!


Suya girdiğinizde koruma daha da artıyor!

 

Wetforce teknolojisini bu kadar iddialı yapan şey ise, kremin su ile temas ettiğinde aktif hale gelmesi… Kremin sürüldüğü bölgenin, 15 dakika boyunca su ya da 30 dakika terle temas etmesinin ardından, WetForce teknolojisi aktifleşiyor; gücünü su ve terden alarak şimdiye kadar hiçbir güneş kreminde görülmemiş bir koruma sağlıyor. Bu dünyada da bir ilk!

Suya girildikten sonra koruma özelliğini neredeyse kaybeden çoğu güneş kreminin tersine; Wet Force ürünleri deniz/havuz suyu ve terin yapısında bulunan minerallerle reaksiyona giren moleküller içeriyor. Böylece ciltte etkisi gitgide güçlenen UV koruması ortaya çıkıyor.

Wet Force güneş serisi, suyun içerisinde 80 dakika geçirseniz dahi, ciltte hiçbir güneş yanığı / kızarıklık oluşmadan kalınabilecek bir koruma sağlıyor!


Wet Force serisinde hangi ürünler var?

 

Seri 5 üründen oluşuyor. Güneş koruyucuları; tercihe göre sadece yüz veya yüz ve vücut için kullanılabiliyor. Losyon ve krem özellikli 2 ana ürünün SPF 30 ve SPF50 koruma faktörleri bulunuyor.


Çocuklar ve çok hassas ciltler için yepyeni bir güneş kremi!

 

Bu seriye yeni katılan Shiseido Wet Force Expert Sun Protection Lotion SPF50+ For Sensitive Skin&Children, özellikle hassas ciltler ve çocuk ciltlerine özel içerikler seçilerek formüle edilen, güneş koruma faktörü 50 olan güneş kremi. Bu üstün UV karşıtı güneş kremi, makyaj altına da kullanılabilir. Kum yapışmaz. Göz yakmaz. Yüz ve vücut içindir.

Bu kremlerin Wet Force olmasının yanı sıra anti-aging özellikleri de bulunuyor. Yüksek spektrumlu UV koruması sağlayan eşsiz SuperVeil-UV 360™ teknolojisi, ciltte foto-yaşlanma etkilerini azaltıyor. Cilt zararlı güneş ışınlarından etkili şekilde korunurken, yaşlanmaya meydan okuyor ve oluşabilecek lekeleri önlüyor!

Kısaca, bu ürünler bir güneş kreminden beklenilenin çok daha fazlasını veriyor.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ