Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
TREND ALARMI: ISLAK VE KURU KULLANILAN ÜRÜNLERLE NELER YAPABİLİRİM?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Allık

TREND ALARMI: ISLAK VE KURU KULLANILAN ÜRÜNLERLE NELER YAPABİLİRİM?

 • Temmuz 22, 2020

Nars Matte Multiple, Nars Dual Intensity allık ve farlar... Bu ürünlerin hepsi ıslak ve kuru kullanılabiliyor. Üstelik çok farklı şekillerde.
 

Allık olarak 

Dual Intensity farlar hariç, Matte Multiple ve Dual Intensity allıkları hem ıslak hem kuru olarak yanaklarınızda kullanabilirsiniz. Doğal görünüm için kuru, daha satenimsi bitiş için ürünleri ıslak kullanın.

 

Aydınlatıcı olarak

Ürünleri ıslak olarak kullandığınızda elmacık kemiklerinizin üstü, kaş kemiği ve dudak üzerinde aydınlatıcı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renk seçeneğiniz o kadar fazla ki...

 

Ruj olarak 

Matte Multiple’ın Anguilla (pembe), Exumas (kayısı kırmızısı), Siam (açık kırmızı), Laos (mercan pembe) tonlarını dudaklarınızda ruj olarak da kullanabilirsiniz. Bu renkler dudaklara sağlıklı ve natürel bir görünüm verecektir. Mat görünüm için kuru, daha nemli görünüm için ıslak kullanabilirsiniz.

 

Far olarak 

Dual Intensity’lerin hepsini ve Matte Multiple’ın Anguilla (pembe), Exumas (kayısı kırmızısı), Siam (açık kırmızı), Laos (mercan pembe) tonlarını far olarak gözlerinizde kullanabilirsiniz, ıslak veya kuru. Nasıl görünmek isterseniz...

 

Kontür için

Matte Multiple’ların Altai (pembemsi bronz), Vientiane (bakır bronz), Cappadoce (altın pırıltılı bronz) tonları ve Dual Intensity allıkların Fervor ile Craving’teki koyu renkleri yüze kontür yapmak için mükemmeldir. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ