Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
TREND ALARMI: YÜZ MASKESİ KULLANMAK!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Yüz Maskeleri

TREND ALARMI: YÜZ MASKESİ KULLANMAK!

 • Temmuz 05, 2020

Günlük olarak yaptığınız tüm bu bakımların size geri dönüşü büyük elbette ama haftada bir ya da birkaç kere yapacağınız güzellik maskeleri de cildinize destek kuvvet olarak çok iyi gelecektir. Çünkü maskeler cildimizin en iyi dostlarıdır! Ünlü yıldızların sosyal medya paylaşımlarını biraz karıştırdık ve ilham kaynağı olması açısından ‘maskeli güzelleri’ sizinle de paylaşıyoruz.
 

- Hilary Duff: “Nemlendirici maskelere karşı koyamıyorum. Maskemi sürüp tv karşısında pineklemek en sevdiğim şey!”
 

ÖNERİ: Nars Aqua Gel Luminous Mask: Cilde yüksek nem sağlayan ve cildi aydınlatan maskedir. İçeriğindeki güçlü doğal bitkiler, kolajen üretimini artırır ve son derece genç görünen bir cilt ortaya çıkarır. Su bazlı bu aydınlatıcı maske, cildin ışığını ortaya çıkarmak için özel Light Reflecting Complex™ teknolojisi (ışık yansıtıcı) içerir. 
 

- Bella Hadid: “Cildim yağlı olduğu için sivilce ve siyah noktalar bazen kaçınılmaz oluyor. Kil maskemi hiç yanımdan ayırmam.”
 

ÖNERİ: Shiseido Purifying Mask, fazla yağ da dahil olmak üzere cildi matlaştıran pürüzleri temizlemeye yarayan, deniz mineral kili ile formüle edilmiş kremsi maskedir. Işıldayan cildi ortaya çıkararak genç bir görünüme kavuşturur. Cilt gözle görülür bir şekilde arınmış ve berrak görünümlü hale gelir.
 

- January Jones: “Özellikle çok sıcak havalarda cildimin dengesi bozuluyor. Sıkılaştırıcı maskeme aşığım.”
 

ÖNERİ: Shiseido Firming Massage Mask, cilde masaj yapılarak uygulanan ve pürüzsüz, parlak bir görünüm için olağanüstü nemlendirici özellik taşıyan cildi sıkılaştırıcı maskedir. Yaşlanma karşıtıdır. Yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı maske, masaj esnasında eriyen bakım granülleri ile ciltte çok hafif peeling etkisi yaparak cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir. Anında aydınlık, yumuşaklık ve yoğun nem verirken düzenli kullanımda cildin sıkılığını, esnekliğini ve gençliğini arttırır.
 

- Drew Barrymore: “Gençleştirici maskeler ve ben! Uçakta, uzun yolculuklarda bile uygularım.”
 

ÖNERİ: Shisedio Pure Retinol Instant Treatment Face Mask, Cildin doğal onarım fonksiyonunu destekleyen ve cilt dokusunun gelişmesine yardım etmek için maksimum nemi cilde ileten konsantre bakım maskesidir. Tek bir uygulama ile cilde aydınlık görünüm verir. Kolajen üretimini arttırarak daha genç bir görünüme erişmenizi sağlarken, cildin yapılanma sürecini hızlandırır. 
 

- Heidi Klum: “Pazar günleri okuma, rahatlama ..... Ve yüz maskeleri içindir.”

 

ÖNERİ: Shiseido Waso Sleeping Mask, cildin maruz kaldığı dış etkenlerden kendini arındırmasını sağlayan, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir. Geceleri cilde uygulanır ve sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar. Jel maskenin içinde C ve E vitaminleri, güçlendirilmiş besin maddeleri ve sakinleştirici çiçek kokuları vardır. Tam bir terapi!
 

- Adriana Lima: “Göz çevremin sağlıklı görünmesine takıntılıyım. Kuliste bile makyaj öncesi bu bölgeme önce bakım uygular, sonra makyaj yaptırırım."
 

ÖNERİ: Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask, 3 farklı kırışıklığı hedef alarak formüle edilmiş, anında kırışıklıkları pürüzsüzleştiren göz çevresi maskesidir. Yoğun hayatın göz çevresinde yarattığı, yorgun ve donuk görünümü minimize etmeyi hedef alır. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ