Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
NARS

BLUSH

Allık
350,00 TL

Makyaj

UFUK CELEP'TEN TAZE VE CANLI GÖRÜNÜMLÜ EN GÜZEL VE KOLAY KIŞ MAKYAJI ÖNERİSİ!

 • Temmuz 16, 2020

 

Şurası gerçek ki, kışın cilt kuruyor ve donuklaşıyor. Canlı ve aydınlık görünümünü yitiriyor. O yüzden bir şeyler yapmak lazım! Ama ne? Cilt bakımınızı zaten ihmal etmiyorsunuz, peki makyajda ne yapıyorsunuz? İş makyaja gelince, cilt bakımıyla canlandırmaya çalıştığımız cildi destekleyici makyaj yapmamız ilk kural olsun. Yani mat ürünlerden uzak durun. Cildinizin tazeliğini vurgulayan ürünlere yönelin. 

 

En güzel doğal ve aydınlık makyajları yapan makyaj artistlerinden biri olan Ufuk Celep’in instagram sayfasından favorimiz olan makyajlarından birini aldık, kullandığı ürünleri ve nasıl uygulama yaptığını sizin için yazdık. 

 

1) Makyaja başlamadan önce tüm yüze cildi güzelce nemlendiren bir krem uygulandı. Nars Aqua Gel Luminous Oil-Free Moisturizer, cildi nemlendiren, canlandıran ve cilde aydınlık veren, su bazlı yağsız jel nemlendirici. Makyaj altı olarak Ufuk’un en sevdiklerinden biri.

 

 

2) Bu makyajda ten ürünü olarak Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer renkli nemlendirici kullanıldı. O da lokal olarak. Yani sadece göz çevresine! Çünkü iyi makyaj için iyi cilt gereklidir. Cilt sağlıklı ve iyi nemlendirilmiş ise, ten ürününü sadece lokal olarak kullanmak da yeterli olur. Fondöten ile kapatmaya veya tüm yüze uygulama yapmaya ihtiyaç duyulmaz.

 

3) Yanaklara tazelik vermek için Nars Desire pembe allık sürüldü ama yüz hattını daha iyi vurgulamak için çok hafif de bir kontür yapıldı. Kontür elbette Nars Laguna bronz pudra ile oldu. 

 

4) Highlight için Nars Orgasm Illuminator ve Nars Hot Sand Illuminator ufak dokunuşlarla burun, alın, çene, elmacık kemiklerine uygulandı. Aslında kuru ürünler üzerine ıslak yapılı ürünler kullanılınca bazen alttaki doku parçalanıyor ama Nars likit aydınlatıcılar ve allık ile bu durum hiç oluşmuyor. 

 

5) Far sürülmedi onun yerine Nars Hot Sand likit aydınlatıcı parmaklarla göz pınarına ve göz kapağına kullanıldı.

 

6) Nars Orgasm Lip Gloss ile dudakla renklendirildi. 

 

7) Kirpikleri tek tek ayırıp uzatan maskara Nars Audacious maskara ile doğal görünüm tamamlandı.

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ