Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ULTIMUNE KULLANANLARDAN ULTIMUNE’U DİNLEDİK!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Serum

ULTIMUNE KULLANANLARDAN ULTIMUNE’U DİNLEDİK!

 • Temmuz 16, 2020

 

Ultimune cilt için gerçek bir mucize! Dünyada bir ilk! Ve bunların hiçbiri blöf değil! Çünkü Shiseido bu ürünü tam 20 yıllık araştırma sonucu üretti. Ultimune’un bu kadar özel ve eşsiz kılan şey ise; cildin bağışıklığını yöneten Langerhans hücrelerine erişerek sağlıklı ve güzel görünen bir cildin arkasındaki bağışıklık gücünü keşfetmesi...

O yüzden bu ürüne serum bile demiyoruz, konsantre bakım diyoruz çünkü kendisi bir serumdan çok daha fazlasını temsil ediyor. Bu konsantre bakımın üzerine uyguladığınız her bir nemlendirici ve serum etkisini ikiye katlayarak cildinize daha hızlı ve etkili sonuç veriyor. İsterseniz bunu biz dinleyelim, kullananlar söylesin. Ne dersiniz? Bakalım, Ultimune kullanıcıları bu ürün hakkında neler düşünüyor?
 

OjemRujumRimelim (Nihal Kanık)

 

“Shiseido'nun son günlerde sıklıkla gündeme gelen serumunu mercek altına aldım ve gün gün bendeki etkilerini gözlemledim. Cildim kuru/karma hassas ve alerjik. Kullandığım süre boyunca olumsuz hiçbir etki ile karşılaşmadım. 1 aylık kullanım sonrası gözlemlediğim etki, mimik kırışıklıklarını doldurup çizgi görünümünü azaltıyor ayrıca renk tonu eşitlenmiş parlak yani sağlıklı bir ten elde etmenizi sağlıyor. Benim için en önemli özelliği cildin nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olduğu için nemlendiricilerin etkisini de 2 kata çıkarıyor olması. Özellikle kışın çok sert geçtiği kuru Ankara ortamında müthiş bir koruyucu oldu. Derin kırışıklıklarda etkisi nasıldır bilemiyorum ama ince çizgilere etkisi gözle görülebiliyor.
 

Ultimune’dan sonra çıkan göz çevresi için olan Ultimune Eye’ı da bir süredir göz kremimle birlikte kullanıyorum, göz çevremdeki mimik kırışıklıklarının daha düzleştiğini farkettim. Ayrıca göz çevremde bir aydınlık var. Göz kremimin perfomansını kesinlikle çok arttırdı!”

Nihal'in Ultimune hakkındaki yazısını okumak için TIKLAYIN!
 

Duygu Özaslan

 

“Ben bu ürünü ilk kullananlardan biriyim ve açıkçası gerçekten çok çok çok memnun kaldım . Evet, cildim problemli bir cilt değil fakat çok ince yapılı beyaz bir ten rengine sahibim. Cildimi çok iyi nemlendirmem gerek her zaman. Bu yüzden en ufak pürüz dahi çıksa cildimde belli olur. Ultimune 50ML’i bitene kadar düzenli kullandığımda-elbette nemlendiricimle birlikte- renk tonu eşitlenmiş parlak yani daha sağlıklı bir ten elde ettiğimi gördüm. Ayrıca bence en özel yanlarından biri ise, cildin bağışıklığını güçlendirdiği için yüzünüzde yara ya da iz varsa iyileşme sürecini hızlandırıyor.Tabii yerleşmiş, çocukluğunuzdan kalan derin izlerden bahsetmiyorum! Kısa süre önce oluşmuş, taze izleri çok güzel düzeltiyor.”

 

 

Twovanities.com (Serpil Çekin)

 

Shiseido Ultimune’un sadece tasarımı güzel değil. Vaat ettikleri -ve bence yerine getirdikleri- de öyle. Cilt bağışıklık sistemi diye bir durum varmış, yeni öğrendim. Sivilce izlerinin uzun süre geçmemesi, ince çizgiler, donuk cilt hep bununla ilgiliymiş. Ultimune da cilt bağışıklık sistemimizi düzenleyen hücreleri çoğaltmayı ve bu problemlerle savaşarak kısa zamanda etki etmeyi vaat ediyor. Ayrıca -belki çok alakalı değil ama- yapısı nedeniyle makyaj altına da harika bir baz oluyor. Beğendim!”
 

Makyajmıdedin (Ayşegül Kaplan)

 

“Cilt ve göz çevresi bakımıma ne kadar özen gösterdiğimi beni tanıyanlar çok iyi bilir. Cildime çok iyi bakarım. Ultimune’un yüz ve göz için olan serumunu da düzenli kullandım ve etkilerini açık ara gözlemledim. Göz çevrem zaten sorunsuzdur ama çok hafif olan mimik kırışıklıklarımın Ultimune’dan sonra tamamen gittiğini farkettim. Göz çevrem genel olarak çok daha sağlıklı görünüyor. Şimdi Glow Revival Eye Cream ile birlikte kullanıyorum ve göz çevresi cildimin inanılmaz iyi göründüğünü söyleyebilirim.


 

Ultimune, cilde bir parlaklık ve dirilik veriyor. Yüzümün hemen toparlandığını ve tazelendiğini hissediyorum. Beni en çok rahatsız eden cilt lekelerimin ise azaldığını bariz gözlemledim. Ben Ultimune’u Glow Revival Serum ile birlikte kullandım ve kullanmaya da devam ediyorum. Hem çizgiler, hem cildin ışığı, tonu ve nemi üzerinde direkt olumlu etkileri oldu. Ultimune’larda hiç vazgeçemeyeceğim sanırım!”

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ

 • {{item.Name}}
  KAMPANYA KODU
  KAMPANYALI ÜRÜN
  {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
  {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 113})[0].Name}}
  {{item.Name}}
  {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 95})[0].Name }}
  {{item.SubTotalPrice | number:2}} TL {{item.TotalOldPrice | number:2}} TL {{item.Amount}} Adet
  {{item.SubTotalPrice | number:2}} TL
  {{(item.TotalOldPrice > item.TotalPrice ? item.TotalOldPrice : item.TotalPrice) |number:2}} TL