Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YAŞLANMAYA KARŞI EN ETKİLİ SERUM: YENİ ULTIMUNE
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE - 75ML - REFILL
SHISEIDO
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre - REFİL & POMPASIZ
6.250,00 TL 5.000,00 TL
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE - 75ML
SHISEIDO
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre
6.250,00 TL 5.625,00 TL
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE - 50ML
SHISEIDO
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre
5.450,00 TL 4.905,00 TL
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE - 30ML
SHISEIDO
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre
3.950,00 TL 3.555,00 TL
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE - 15ML
SHISEIDO
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre
2.250,00 TL 2.025,00 TL

Serum

YAŞLANMAYA KARŞI EN ETKİLİ SERUM: YENİ ULTIMUNE

 • Ekim 18, 2021

Cilt yaşlanması yaş ile birlikte ciltte oluşan lekeler, ince çizgiler, elastikiyet kaybı, cansız ve donuk cilt görünüm ile kendini göstermeye başlar.

Doğal olan bu süreç ve yaşlanma belirtileri her ne kadar orta yaşlarda kendini gösteriyor olsa da 20’li yaşların sonuna doğru başlar. Yaşlanma belirtilerini hafifletmek ve gelecekte oluşacak hasarları minimize etmek için ise ‘’anti-aging’’ etkili serumlar bakım rutinimizde mutlaka yerini alması gereken ürünlerdendir.

Yaşınızın en iyisi olabilirsiniz!

Burada tabii ki cilt endişeleriniz için uygun olan serumları seçerek kullanmak da çok önemli. Fakat daha önemli olan bir gerçek var ki o da cildinizde belirgin endişeleriniz oluşmadan önlem almanız. Bakım ritüelinize ekleyeceğiniz tek bir ürün ile cildinizdeki yaşlanma belirtilerini daha oluşmadan engellemek, var olan hasarı onarmak ve her daim genç görünmek, yaşınızın en iyisi olmak mümkün. 

Peki nasıl? diyorsanız o mucizevi etkilere sahip hepimizin yakından tanıdığı ’ULTIMUNE’’ yenilenmiş ve geliştirilmiş hali ile artık çok daha etkili.

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate: Cildin savunma gücünü artırmaya yardımcı olan bu serum ImuGenerationRED Technology ile güçlendi. Yeniden enerji ile dolmuş, sağlıklı, canlı bir cilt için çift yaşlanma karşıtı teknoloji ve 8 bitki ile güçlendirilmiş global yaşlanma karşıtı serumdur. Cildinizi ideal durumuna getirmek için cildin mikrosirkülasyonunu uyarır, kılcal damarları güçlendirip, cildinizde ki her bir hücreyi besler. Cildi nemlendirir stres, doğal yaşlanma ve hava kirliliğinin etkilerine karşı korur. Anında daha pürüzsüz ve derinlemesine beslenmiş bir cilt ve düzenli kullanımda cilt yenilendikçe daha genç görünür. Bakım rutininizde nemlendirici kreminizden önce isterseniz de hedefli bakım yapan serumunuz ile birlikte kullanabilirsiniz. 

Eğer sizde cildinizdeki ince çizgiler, cilt yorgunluğu, leke, esneklik kaybı, donukluk ve düzensiz cilt tonu gibi sorunlardan muzdaripseniz en önemlisi de hem bu sorunlardan kurtulmak hem de oluşmasını önlemek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate serumu bakım rutininize mutlaka eklemelisiniz.
 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ