Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YÜZ BAKIM MASKESİ NASIL UYGULANMALI? HANGİ CİLT TİPİNE HANGİ MASKE?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
WASO SATOCANE PORE PURIFYING SCRUB MASK
SHISEIDO
Gözenek & Siyah Nokta Temizleyen Peeling Etkili Maske
2.100,00 TL 1.785,00 TL
VITAL PERFECTION LIFTDEFINE RADIANCE FACE MASK
SHISEIDO
Yüz & Jawline (Kontur çizgisi) Şekillendirme ve Toparlama Uzmanı Maske
6.950,00 TL 5.907,50 TL
WHITE LUCENT OVERNIGHT CREAM & MASK
SHISEIDO
Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Gece Bakımı (Maske&Krem)
5.250,00 TL 4.462,50 TL

Yüz Maskeleri

YÜZ BAKIM MASKESİ NASIL UYGULANMALI? HANGİ CİLT TİPİNE HANGİ MASKE?

 • Haziran 29, 2020

Güne cildinizi temizleyerek başlayıp, temizleyerek bitiriyorsunuz. Nemlendiricinizi ve gece kreminizi ihmal etmiyorsunuz. Serumunuzu da düzenli kullanıyorsunuz. Hepsi bu kadar mı? Hayır! Günlük olarak yaptığınız tüm bu bakımların size geri dönüşü büyük elbette ama haftada bir ya da birkaç kere yapacağınız güzellik maskeleri de cildinize destek kuvvet olarak çok iyi gelecektir. Çünkü maskeler cildimizin en iyi dostlarıdır!

Cildimizin en iyi dostlarını biraz irdeleyelim o halde... 

Maskeler nasıl uygulanmalı?

Cildin zamanla esnekliğini kaybetmesi ve cilt hücrelerinin eskisi gibi hızlı yenilenmemesi nedeniyle ortaya çıkan yaşlanma belirtilerini cilt maskeleriyle erteleyebiliriz. Cilt sıkılaşır ve taze görünür. Üstelik genç ciltler de ciltterindeki yağ fazlasını dengeleyecek maskeler ile ciltlerinin sebum dengesini sağlayabilirler. Böylece yağlanma ve sivilcelenme gibi problemlerle savaşabilirler. Kısaca herkese uygun bir maske var! 

Maskelerin uygulanma şekli ve uygulanma periyodları çeşitlerine göre değişir. En iyisi bunu kime hangi maske uygun konusu içinde anlatalım...

Hangi cilt tipine hangi maske?GENÇLER BU SİZİN İÇİN! Yağlı ciltler için arındıcı KİL maskesi

Shiseido Purifying Mask, fazla yağ da dahil olmak üzere cildi matlaştıran pürüzleri temizlemeye yarayan, deniz mineral kili ile formüle edilmiş kremsi maskedir. Işıldayan cildi ortaya çıkararak genç bir görünüme kavuşturur. Cilt gözle görülür bir şekilde arınmış ve berrak görünümlü hale gelir.

Göz ve ağız bölgelerine gelmeyecek şekilde, dairesel hareketlerle yüzünüze eşit olarak yayın. 5 dakika bekletin ve iyice durulayın. Haftada bir veya iki kez, gereken sıklıkta temiz ve kuru cilde uygulayın. 

TAM ŞEHİR KADINLARINA GÖRE! Stresten, az uyumaktan yorgun ve cansız görünen ciltler için maske

Waso Beauty Sleeping Mask, cildin maruz kaldığı dış etkenlerden kendini arındırmasını sağlayan, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesidir. Geceleri cilde uygulanır ve sabaha kadar cildinize nüfuz eder. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar. Jel maskenin içinde C ve E vitaminleri, güçlendirilmiş besin maddeleri ve sakinleştirici çiçek kokuları vardır.

Maskeyi gece temizlemiş olduğunuz yüzünüze ve boynunuza sürün. Maskeyi yüzün merkezinden kenarlara doğru yayın.Maskeyi sürerken derin nefesler alarak, rahatlatan ve uyumayı kolaylaştıran kokusunu da içinize çekebilirsiniz. Sabah uyandığınızda maskeyi yüzünüzden temizlemenize gerek yoktur. Gece boyu, cilt maskeyi emer.

Yorgunluk karşıtı fayda elde etmek için maskeyi göz çevrenize de hafif dokunuşlarla uygulayabilirsiniz. Jel dokulu gece maskesini gerektiğinde, ihtiyaç hissettiğinizde kullanın. Cildinizin ihtiyacına göre uygulama sıklığını ayarlayabilirsiniz. Haftada 2-3 de olabilir, çok daha sık da olabilir.

 


GERGİN CİLT İSTEYEN 30’LU YAŞLAR! Nem ve sıkılaştırıcı etki isteyen ciltler için
 

Shiseido Firming Massage Mask, cilde masaj yapılarak uygulanan ve pürüzsüz, parlak bir görünüm için olağanüstü nemlendirici özellik taşıyan cildi sıkılaştırıcı maskedir. Yaşlanma karşıtıdır. Yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı maske, masaj esnasında eriyen bakım granülleri ile ciltte çok hafif peeling etkisi yaparak cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir. Anında aydınlık, yumuşaklık ve yoğun nem verirken düzenli kullanımda cildin sıkılığını, esnekliğini ve gençliğini arttırır.

Az miktarda ürünü avuç içine alın. Göz bölgesine gelmeyecek şekilde, parmak uçlarınızla tüm yüze sürün. 2-3 dakika boyunca cilde masaj yapın. Maskeyi yüzünüzde 3 dakika bekletin. Ardından kağıt mendil yardımı ile maskenin fazlasını cildinizden arındırın. Haftada 1-2 kez kullanın. 

 

YAŞLANMA BELİRTİLERİNDEN KAÇAN KADINLAR! Kırışıklıklara, kuruluğa, matlığa, yorgun ve stresli cilde odaklanan RETİNOLLÜ maske

Shisedio Pure Retinol Instant Treatment Face Mask, Cildin doğal onarım fonksiyonunu destekleyen ve cilt dokusunun gelişmesine yardım etmek için maksimum nemi cilde ileten konsantre bakım maskesidir. Tek bir uygulama ile cilde aydınlık görünüm verir. Kolajen üretimini arttırarak daha genç bir görünüme erişmenizi sağlarken, cildin yapılanma sürecini hızlandırır. 

İki parça halinde, paket içerisinde 4 adet bulunan yüz maskesi, alın ve burun kısımlarını tamamen kaplarken ikinci kısmıyla da çene ve dudak çevresine oturur. Gece onarımı için idealdir. Yoğun bir bakım için ihtiyaç hissettiğinizde haftada 2-3 kez kullanabilirsiniz. Maskeden en yüksek verimi alabilmek için uygulama esnasında yüzünüze parmaklarınızla masaj yapın.

AYDINLIK CİLT TUTKUNLARI! Cansız, mat, nemsiz, donuk ciltler için

Nars Aqua Gel Luminous Mask: Cilde yüksek nem sağlayan ve cildi aydınlatan maskedir. İçeriğindeki güçlü doğal bitkiler, kolajen üretimini artırır ve son derece genç görünen bir cilt ortaya çıkarır. Su bazlı bu aydınlatıcı maske, cildin ışığını ortaya çıkarmak için özel Light Reflecting Complex™ teknolojisi (ışık yansıtıcı) içerir. 


Yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak temiz cilde bol miktarda ürünü uygulayın. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. Gece kullandığınızda yatmadan önce cildinize uygulayın ve bırakın. Gündüz kullandığınızda, 5 ile 10 dakika maskeyi yüzünüzde tutun ve sonra mendille silin. Nemi fazladan artırmak için haftada 2-3 kez ya da gerektiğinde kullanın.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ