MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

2020 TREND ALLIK RENKLERİ

Makyajın en sevilen malzemesi allık olabilir. Çünkü yanağınıza değen o renk ile ifadeniz bir anda değişir, daha iyi görünürsünüz. Bu senenin trend allık renklerine bir göz atalım.

14 Nisan 2020 Salı

Yorgun musunuz? Allık sürün. Cansız ve donuk mu görünüyorsunuz? Allık sürün. Uykusuz musunuz? Allık sürün. Daha genç ve modern mi görünmek istiyorsunuz? Allık sürün. Gördüğünüz gibi allık her derde deva!
Allığın yüze kattığı canlılık ve tazelik tartışılmaz. Üstelik bronz allığı elmacık kemiklerinin altına uygulayarak basit bir yüz kontürleme işlemi de yapabilirsiniz.
2020 allık trendleri arasında bej ve tonları, pembeler ve elbette vazgeçilmez şeftaliler yer alıyor.
Allık trendlerini sıralayalım o halde. Bu arada ikonlar yine bu senede ilk sıralarda yerini aldı!

orgasm blush1) Nars Orgasm
Dünyanın en ikonik allığı ‘Orgasm’. Orgasm’sız bir trend raporu elbette olamazdı. Orgasm, dore ışıltılara sahip şeftalimsi pembe bir renk. Ve bu renk mucizevi bir şekilde herkese çok yakıştığı için yıllardır dünyanın en çok satan, en sevilen kozmetik ürünleri arasında Orgasm ilk sırada geliyor.
orgasm x blush2) Nars Orgasm X
Evet! Doğru okudunuz: Nars Orgasm X. Klasik Orgasm allığa kardeş geldi. X, altın ışıltılı derin mercan renginde. Çok tatlı, çok canlı bir renk. Özellikle yazın ortalığı kasıp kavuracak gibi görünüyor. Ne dersiniz?
dolce vita blush3) Nars Dolce Vita
Pembemsi gül kurusu, çilek kırmızısı, çilek pembesi gibi farklı isimlerle tanımlanan Nars Dolce Vita allık da Orgasm gibi vazgeçilmez klasiklerden. Bu allığın sırrı da efsane rengi! Çünkü her tende asla aynı durmuyor, ruju gibi allığı da uygulanan cilde en yakışan tonu alıyor.
4) Nars Savage
Savage bu senenin yeni renklerinden biri. Işıltılı kırmızımsı kahve tonunda. Özellikle esmerler ve buğday tenliler için çok ideal bir renk.

Tempted blush5) Tempted
Yeni renklerden biri olan Tempted, ışıltılı bej renginde. Her tene yakışabilecek bir allık. İçindeki minimalize pırıltılar sayesinde cildi mükemmel sağlıklı ve aydınlık gösteriyor.

Thrill blush6) Thrill
Mat açık pembe Thrill, bu senenin en moda allık renklerinden biri. Uygulandığı anda romantik bir görünüme kavuşuyorsunuz. Beyaz tenliler için mükemmel olduğunu düşünüyoruz.
2020 TREND ALLIK RENKLERİ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter