​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 DAY EMULSION SPF15 (75ML)

75ML

Kırışıklık Karşıtı Gündüz Bakım Emülsiyonu SPF15

415

415,00 TL

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Day Emulsion, cildi UV ışınları gibi dış faktörlerin neden olduğu zararlara karşı koruyan emülsiyon yapıda kırışıklık karşıtı gündüz bakımıdır. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü belirgin bir şekilde azaltırken, gün boyunca cildin nemini korur. Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. Normal ve normalden karmaya dönük cilt tipleri ve yaz aylarına emülsiyon yapıyı tercih edenler için ideal. 75ML.

Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

455,20 TL 569,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Day Emulsion:

- SPF15 ile cildi UV ışınları gibi dış faktörlerin neden olduğu zararlara karşı korurken, cilde anında yumuşaklık ve esneklik kazandıran günlük bakım emülsiyonudur.

- Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü belirgin bir şekilde azaltır.

- Zengin nemlendirme özelliğiyle –en kuru hava koşullarında dahi- gün boyunca cildin nemini korur.

- Bu kırışıklık karşıtı gündüz bakım emülsiyonu, makyaj altı olarak da kullanılabilir.

- Cilt yaşının ihtiyacına göre 30’lu yaşların ortalarından itibaren kullanılabilir. Normal ve normalden karmaya dönük cilt tipleri ve yaz aylarına emülsiyon yapıyı tercih edenler için ideal.
- Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Day Emulsion’u, sabahları temiz cilde uygulayabilirsiniz. Üzerine makyajınızı yapabilirsiniz.

- Daha iyi verim almak için önce mutlaka Ultimune kullanın. Ultimune, cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan ürünün performansını da arttırır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
75ML
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE 75ML
455
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir. 75ML.569,00 TL 455,20 TL