MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

BOP LIFTDYNAMIC CREAM

50ML

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Çok Fonksiyonlu Krem

850 MT Puan İcon

850,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Cream, daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü için yaşlanmaya 24 saat meydan okuyan çok fonksiyonlu bakım kremidir. Cildi cömertçe nemlendirerek cildin yenilenme sürecini destekler. Sabah akşam düzenli kullanımla, cilt kontürünü yukarı çeken krem; cildinizi onarıp, hücre yenilenmesini ve cildin daha sıkı, daha canlı olmasını sağlar. Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren kullanabilir.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
BOP LIFTDYNAMIC SERUM

SHISEIDO

BOP LIFTDYNAMIC SERUM

Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Serum

700,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Bio Performance LiftDynamic Cream:

- Cildinizle ilgili ne hayaliniz varsa Shiseido, Bio-Performance Lift-Dynamic Cream bu hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

- Cildi cömertçe nemlendirerek cildin yenilenme sürecini destekler.

- Lifting ve sıkılaştırma özelliği bulunan anti-aging’li bu krem, cildin sıkılığını ve yoğunluğunu geri kazandırmaya yardımcı olurken, ‘heykel gibi’ bir görünüm sağlar.

- Sarkık görünümü ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olarak cildi sıkılaştırır.

- Sabah akşam düzenli kullanımla cilt konturunu yukarı çeken krem, cildinizi onarıp, hücre yenilenmesini ve cildin daha sıkı olmasını sağlar.

- Günlük bakım ritüelinizde mutlaka olması gereken Bio-Performance Lift-Dynamic Cream cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olanların vazgeçilmezi olacak.

- 35 yaşından itibaren kullanılabilir.

- Daha iyi verim almak için cildinize önce Ultimune kullanın. Ultimune, cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan ürünün performansını da arttırır.

- Shiseido Bio Performance LiftDynamic Cream’i sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra, eşit bir şekilde tüm yüzünüze – aşağıdan yukarıya –uygulayabilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
BOP LIFTDYNAMIC SERUM
SHISEIDO
30ML
BOP LIFTDYNAMIC SERUM
700 MT Puan Buton
Lifting ve Sıkılaştırma Etkili Serum

Shiseido Bio Performance LiftDynamic Serum, yaşlanmaya meydan okuyan çok fonksiyonlu serumdur. Cildin doğal yenileyici güçlerini destekleyen bu serum ile kolajen ve elastin üretimi artarken, cildiniz daha pürüzsüz, nemli ve yenilenmiş görünür. Sarkma ve kırışıklıklar gibi cilt kontüründe oluşan sorunlar üzerinde çalışır. Cildinde esneklik kaybı, derin kırışıklık ve kuruluk olan her kadın 35 yaşından itibaren bu serumu kullanabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
700,00 TL
Birlikte Kullan Buton
21 HAZİRAN EN UZUN GÜN
Kampanya Aç