​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

FUTURE SOLUTION LX DAYTIME PROTECTIVE CREAM SPF15

50ML

Yaşlanma Karşıtı Çok Amaçlı Koruyucu Gündüz Kremi SPF15

799

799,00 TL

Shiseido Daytime Protective Cream, cildi UV ışınlarından ve erken yaşlanmanın ana nedenlerinden koruyan aynı zamanda erken yaşlanma etkileriyle savaşan çok amaçlı gündüz kremidir. Kırışıklık ve esneklik kaybını minimie eder. Eşit renkte ve aydınlık bir cilt yaratır. 30’lu yaşlardan itibaren kullanılabilir.

Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre 75ML

569,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Daytime Protective Cream SPF 15:

- Kırışıklık ve sarkma görünümünü azaltırken, sağladığı kalıcı nem ile cilde elastikiyet ve canlılık veren çok amaçlı gündüz kremidir.

- Cildin durumunu iyileştirerek cilt yaşlanmasına neden olan çevresel faktörlere karşı dirençli olması için cildi güçlendirir.

- Kırışıklıkların görünümünü ve direnç kaybını minimize ederken, aynı zamanda cildi UVA/UVB ışınlarına, kuruluğa ve çevre kirliliğine karşı korur.

- Eşit renkte ve aydınlık bir cilt yaratır.

- Shiseido Daytime Protective Cream SPF 15, tüm gün taze bir görünüm için makyajın daha güzel bir bitişe sahip olmasına yardımcı olur. Makyaj altı olarak idealdir.

- 30’lu yaşlardan itibaren kullanılabilir.
- Shiseido Daytime Protective Cream’i sabahları rutin cilt bakımınızın son aşaması olarak uygulayın. Ürün ambalajındaki spatulası ile bir inci tanesi büyüklüğünde ürünü parmak ucu yardımı ile tüm yüzünüze dairesel hareketler ile uygulayın.

- Ürünü her gün düzenli olarak sabahları kullanmaya özen gösterin.

- Daha iyi verim almak için kremden önce mutlaka Ultimune kullanın. Ultimune, cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan ürünün performansını da arttırır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
75ML
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE
569
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre 75ML

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir. 75ML.569,00 TL