MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


%40
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

FUTURE SOLUTION LX TOTAL PROTECTIVE EMULSION SPF15 75ML

75ML

Yaşlanmanın Tüm etkilerine Karşı Çok Fonksiyonlu Gündüz Emülsiyonu SPF15

750,00 TL


1250,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Total Protective Emulsion, gün içinde zarar verici, yaşlanmayı tetikleyici faktörlere karşı cildin doğal savunma faktörünü geliştiren, yaşlanmanın tüm etkilerine karşı koruyan gündüz bakımıdır. Cildi korur, besler ve nemlendirir. Cildi çeşitli çevresel streslere karşı koruyarak yaşlanmaya dayanıklı hale getirir. 30’lu yaşlardan itibaren kullanılabilir. Normal, karma ve yağlı cilt tipleri için ideal. 75ML.

NEMSİZLİK KIRIŞIKLIKLAR GÜNEŞ KORUMA SIKILAŞTIRMA
Birlikte Kullan
NEW FUTURE SOLUTION LX EYE&LIP CONTOUR REGENERATING CREAM

SHISEIDO

NEW FUTURE SOLUTION LX EYE&LIP CONTOUR REGENERATING CREAM

Future Solution Lx Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Göz ve Dudak Çevresi Yapılandırıcı Bakım

1150,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Total Protective Emulsion:

- Çevresel hasarlara ve cilt yaşlanmasına karşı cildin direncini arttıran gündüz kullanımına uygun çok fonksiyonlu gündüz emülsiyonu.

- Cildi korur, besler ve nemlendirir. Cildi çeşitli çevresel streslere karşı koruyarak yaşlanmaya dayanıklı hale getirir.

- Çevresel yaşlanma faktörlerinin farklı etkilerine karşı cildi korumak için Daytime Defense-Gene*(Gündüz Savunma Geni)’nin gücünü Premium Sansho Extract( Japon Biberi Özü ) ve Skingenecell 1P’nin kombinasyonu ile arttırır. Esnek ve gün boyu canlı bir cilt için gün boyu cildi nemli tutar.

- Makyaj altı olarak kullanılabilir.

- 30’lu yaşlardan itibaren kullanılabilir. Normal, karma ve yağlı cilt tipleri için ideal.
- Shiseido Total Protective Emulsion’u sabahları rutin cilt bakımınızın son aşaması olarak uygulayın. Ürün ambalajındaki spatulası ile bir inci tanesi büyüklüğünde ürünü parmak ucu yardımı ile tüm yüzünüze dairesel hareketler ile uygulayın.

- Daha iyi verim almak için bakım sütünden önce mutlaka Ultimune kullanın. Ultimune, cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan ürünün performansını da arttırır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
NEW FUTURE SOLUTION LX EYE&LIP CONTOUR REGENERATING CREAM
SHISEIDO
15ML
NEW FUTURE SOLUTION LX EYE&LIP CONTOUR REGENERATING CREAM
Future Solution Lx Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Göz ve Dudak Çevresi Yapılandırıcı Bakım

Shiseido Future Solution LX Eye and Lip Contour Regenerating Cream, üstün onarım etkileri ile hassas göz ve dudak bölgesi için özel olarak formüle edilmiş üst düzey yaşlanma karşıtı kremdir. Yaşlanmanın gözle görülen belirtilerini hedef alarak cildin esnekliğini hem bugün hem de gelecekte koruyan güçlü bir yeniden yapılandırıcı bakımdır. Shiseido’nun özgün cilt bakım teknolojisi ve yaratıcı Form Support Veil ile formüle edilen bu ürün, narin göz ve dudak bölgesindeki çizgi ve sarkma oluşumunu önler, etkin bir şekilde cildi onarmaya yardımcı olur. İçeriğinde doğada nadiren bulunan Enmei bitkisi vardır. Bu bitki, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır. Uygulama anında cilde nüfuz eden olağanüstü nemlendirici dokuya sahiptir. Cilde kadifemsi bir ışıltı katarken belirgin kırışıkları, ince çizgileri ve koyu halkaları azaltır. 30’lu yaşlardan itibaren ince çizgi, sarkma, koyu halka ve kırışıklık probleminden endişe eden herkes kullanabilir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
1150,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter