​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

FUTURE SOLUTION LX TOTAL REGENERATING CREAM

50ML

Yaşlanma Karşıtı Yüksek Performanslı Gece Kremi

1350

1350,00 TL

Shiseido Total Regenerating Cream, cildi yoğun bir şekilde canlandıran ve kırışıklık, sıkılık kaybı gibi yaşlanmanın belli başlı belirtilerini azaltan yüksek performanslı gece nemlendiricisidir. Cömert nemlendirme özelliğiyle cilde anında ve yoğun bir bakım sağlar. 30’lu yaşlardan itibaren tüm cilt tiplerine uygundur. 50ML.

Birlikte Kullan
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE

SHISEIDO

ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre 75ML

455,20 TL 569,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Total Regenerating Cream:

- Cildi yoğun bir şekilde canlandıran ve kırışıklık, sıkılık kaybı gibi yaşlanmanın belli başlı belirtilerini azaltan yüksek performanslı gece kremidir.

- Cömert nemlendirme özelliğiyle cilde anında ve yoğun bir bakım sağlar. Bol nem enjeksiyonu ile cilt dokusunu geliştirir.

- Bu yaşlanma karşıtı yüksek performanslı gece kremi, uyku sırasında cildin ideal koşullarını iyileştirirken yaşlanmaya neden olan çevresel etkilere karşı direnç geliştirilmesine yardımcı olur.

- Canlı, genç bir görünüm için cilde mükemmel elastikiyet, pürüzsüzlük ve ışıltı katar.
- Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze Shiseido Total Regenerating Cream’i uygulayın ve parmaklarınızla masaj yaparak cilde iyice yedirin. Masajla uygulandığında sağlıklı ve canlı bir cilt dokusu için mikro-dolaşımı güçlendirir.

- Ürünü her gece düzenli kullanmaya özen gösterin.

- Daha iyi verim almak için kremden önce mutlaka Ultimune kullanın. Ultimune, cildin bağışıklığını güçlendirdiğinden üzerine uygulanan kremin performansını da arttırır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
75ML
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE
455
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre 75ML

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin tıpkı doğduğunuz andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Cildin savunma gücünü arttıran konsantre bakımdır. Her cilt tipi ve yaş grubu bu ürünü kullanabilir. 75ML.569,00 TL 455,20 TL