MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

FUTURE SOLUTION LX LEGENDARY ENMEI ULTIMATE LUMINANCE SERUM

30 ML

Future Solution LX Premium Global Yaşlanma Karşıtı Serum

3700,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Future Solution LX Legendary Enmei Ultimate Luminance Serum, cilt yüzeyinde eşsiz bir parlaklık elde etmek için cildin kalitesini tüm katmanları boyunca yükselten gobal yaşlanma karşıtı serum. Cildin her katmanındaki her bir hücreyi yoğun bir şekilde yenileyerek, zayıf cilt kalitesine ve yaşlanma belirtilerine neden olan hasarı tersine çevirerek cildin kalitesini yeniden arttırır. Anında yenilenmiş, neme doymuş, pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır. Serumun hedefi koyu lekeler ve cilt donukluğu olduğu için cilt hemen parlak ve aydınlık hale gelir. Cilt daha sıkılaşmış ve hatları toparlanmış görünür. İnce çizgiler ve kırışıklıklar azaldıkça cilt pürüzsüzleşir. Sadece 1 hafta sonra cilt dokusunu %99 daha iyileşmiş hissedersiniz. 30 yaş üstü, yaşlanma belirtilerini önlemek için anti-aging bakım arayan herkes bu serumu kullanabilir.

Birlikte Kullan
NEW FUTURE SOLUTION LX TOTAL PROTECTIVE CREAM SPF20

SHISEIDO

NEW FUTURE SOLUTION LX TOTAL PROTECTIVE CREAM SPF20

Future Solution Lx Yaşlanmanın Tüm Etkilerine Karşı Çok Fonksiyonlu Lüks Gündüz Kremi SPF20

2750,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Cildin her katmanındaki her bir hücreyi yoğun bir şekilde yenileyerek, zayıf cilt kalitesine ve yaşlanma belirtilerine neden olan hasarı tersine çevirerek cildin kalitesini yeniden arttıran çok etkili serumdur.

- Anında yenilenmiş, neme doymuş, pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır.

- Serumun hedefi koyu lekeler ve cilt donukluğu olduğu için cilt hemen parlak ve aydınlık hale gelir.

- Cilt daha sıkılaşmış ve hatları toparlanmış görünür. İnce çizgiler ve kırışıklıklar azaldıkça cilt pürüzsüzleşir.

- Sadece 1 hafta sonra cilt dokusunu %99 daha iyileşmiş hissedersiniz.

- 1 ay sonra ise cildinizin daha sıkı ve daha esnek olduğunu, parlaklığının arttığını ve kırışıklıkların gözle görülür şekilde azaldığını görürsünüz.

- Shiseido 8 yıldan uzun bir araştırmadan sonra; cildin 3 katmanını da hedeflemek için gen ekspresyonu ve hücre biyolojisindeki bilimsel gelişmelerden kaynaklanan 2 ileri teknolojiyi bu serumda kullandı. Benzeri görülmemiş bu formülün 9 patenti bulunmaktadır.

- Ayrıca içeriğinde doğada nadiren bulunan Enmei bitkisi vardır. Bu bitki, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır.
- Cildi temizleyip yumuşattıktan sonra avucunuzun içine bir pompa serum alın. Serumu yanaklara, alın, burun ve çeneye uygulayın.

- Serumdan bir pompa daha alın ve boynunuzun bölgesine yayın.

- Her 2 avucunuzu da kullanarak, boyundan başlayarak yukarı doğru hareketlerle masaj yapın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
NEW FUTURE SOLUTION LX TOTAL PROTECTIVE CREAM SPF20
SHISEIDO
50ML
NEW FUTURE SOLUTION LX TOTAL PROTECTIVE CREAM SPF20
Future Solution Lx Yaşlanmanın Tüm Etkilerine Karşı Çok Fonksiyonlu Lüks Gündüz Kremi SPF20

Shiseido Future Solution LX Total Protective Cream SPF20, gün içinde zarar verici, yaşlanmayı tetikleyici faktörlere karşı cildin doğal savunma faktörünü geliştiren, yaşlanmanın tüm etkilerine karşı cildi koruyan gündüz bakım kremidir. Benzersiz teknolojisi ile cildi gündüz stres faktöründen korur ve cildinizin doğal hücresel işlevlerini gün boyunca canlandırır. Cildi günlük dış etkenlerden (UV ışınları, kuruluk, oksidasyon ve çevresel faktörler) korumak için gençlik arttırıcı genin çalışmasını destekler. İçeriğinde doğada nadiren bulunan Enmei bitkisi vardır. Bu bitki, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır. Makyaj altına uygulanabilir. 30’lu yaşlardan itibaren yaşlanma belirtilerinin tümüne karşı koyayabilecek bir kreme ihtiyacı olan her kadın için idealdir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
2750,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter