​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

MEN ACTIVE ENERGIZING CONCENTRATE

50ML

Enerji Veren Serum

219

219,00 TL

Shiseido Men Active Energizing Concentrate, erkeklerde görülen yaşlanma belirtilerine sebep olan faktörleri ortadan kaldıran ve yüze daha canlı bir ifade kazandıran konsantre serumdur. 50ML.

Birlikte Kullan
MEN TOTAL REVITALIZER

SHISEIDO

MEN TOTAL REVITALIZER

Çok Fonsiyonlu Cildi Canlandırıcı Krem

319,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Men Active Energizing Concentrate:

- Erkekler için gözle görülür yaşlanma belirtilerine karşı mücadele eden çok özel bir konsantre serumdur.

- Serum, özel hasar savunma kompleksi ile cildi yaşlandıran faktörlerden korumaya yardımcı olur. Böylece kuruluk, sertlik, donukluk ve aşırı yağlanma artık bir tehdit oluşturmaz.

- Sadece 2 haftada çizgi görünümünü azaltır. Gözenekleri küçülterek daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Erkekler İçin Enerji Veren Serum, 24 saat cilde nem veren Damage Defense Complex ile geliştirilmiştir.
Shiseido Men Active Energizing Concentrate serumu gündüz veya gece temiz cilde uygulamanız önerilir. En iyi etki için ürünün düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
50ML
MEN TOTAL REVITALIZER
319
Çok Fonsiyonlu Cildi Canlandırıcı Krem

Shiseido Men Total Revitalizer; kuruluk, donukluk, ince çizgiler ve yaşlanma belirtilerine karşı etkili yüksek performanslı cilt canlandırıcı kremdir. 24 saat boyunca nemi ciltte tutar. Erkeklere özel geliştirilmiştir. Cildin doğal gücünü en yüksek seviyeye çıkarır, yorgun bir cilde yeniden hayat verir. 50ML.319,00 TL