​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

LASH FIBERS

10 ML

Kirpik Besleyici Maskara Bazı

55

55,00 TL

Make Up For Ever Lash Fibers, fiberlerle zenginleştirilmiş maskara bazıdır. Maskaradan önce uygulandığında, kirpiklere ekstra uzunluk ve göz alıcı bir hacim kazandırır. Kremsi dokusu hemen kirpikleri sarar ve hemen sabitler. Aktif içeriklerle zenginleştirilmiş formülü, kirpikleri besler, korur ve güçlendirir. Maskaranın performansını arttırır, kirpikler daha gür ve sık görünür.

Birlikte Kullan
SMOKY LASH

Make Up For Ever

SMOKY LASH

Hacim Veren Maskara

70,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Lash Fibers:

- Lash Fibers, fiberle zenginleştirilmiş bir maskara bazıdır.

- Her zaman maskaradan önce kirpiklere uygulanmalıdır.

- Maskaradan önce uygulandığında, kirpiklere ekstra uzunluk ve göz alıcı bir hacim kazandırır.

- Aktif içeriklerle zenginleştirilmiş formülü, kirpikleri besler, korur ve güçlendirir. Maskaranın performansını arttırır, kirpikler daha gür ve sık görünür.

- Moda dünyasında, sahne arkasında kullanıldığında, takma kirpik kullanmadan gözlerin öne çıkmasını sağlıyor. Televizyon ve film setlerinde Lash Fibers herhangi bir topaklaşma olmadan doğal bir etki yaratmak üzere kirpikleri uzatıyor ve hacim kazandırıyor. Yakın çekimlerde sonuç ayırt edilemiyor. Pek çok sanatçı kirpiklerinde olağanüstü 3 boyutlu bir etki elde etmek için Lash Fibers’i birkaç kat halinde uyguluyor.
- Lash Fibers’i maskaradan önce kirpiklerinize dipten uca doğru baz olarak uygulayın.

- 3D etkisini en üst düzeye çıkarmak için uyguladığınız ilk maskara katı kurumadan Lash Fibers ve maskara uygulamasını tekrarlayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
7ML
SMOKY LASH
70
Hacim Veren Maskara

Make Up For Ever Smoky Lash, kirpiklere dolgunluk, uzunluk ve kıvrım kazandıran maskaradır. Bu maskara sayesinde kirpikler hiç olmadığı kadar güçlü gözükür. Yoğun sıklıktaki fırçası diplerinden uçlarına kadar kirpikleri tamamen kaplar ve birbirinden ayırır. Kirpiklere takma kirpik etkisi verir. Sahne sanatçılarının ve profesyonel makyaj artistlerinin en çok kullandığı maskaralardan biridir. Siyah ve kahverengi olmak üzere 2 rengi vardır.
RENK70,00 TL