​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


5 Blue
%50
MAKE UP FOR EVER

SMOKY LASH

7ML

Hacim Veren Maskara

35

35,00 TL


70,00 TL

Make Up For Ever Smoky Lash, kirpiklere dolgunluk, uzunluk ve kıvrım kazandıran maskaradır. Bu maskara sayesinde kirpikler hiç olmadığı kadar güçlü gözükür. Yoğun sıklıktaki fırçası diplerinden uçlarına kadar kirpikleri tamamen kaplar ve birbirinden ayırır. Kirpiklere takma kirpik etkisi verir. Sahne sanatçılarının ve profesyonel makyaj artistlerinin en çok kullandığı maskaralardan biridir. Siyah ve kahverengi olmak üzere 2 rengi vardır.

RENKRENK SEÇİN!
Make Up For Ever Smoky Lash:

- Smoky Lash ultra pigment içerikli ve hacim verici bir maskaradır.

- Uzatma ve kıvırma özelliği kirpiklere hacim kazandırır.

- Yoğun sıklıktaki fırçası, hacimli bir görünüm ve vurgulanmış gözler elde etmek için diplerinden uçlarına kadar kirpikleri tamamen kaplar ve birbirinden ayırır.

- Yalnızca birkaç kat uygulayarak uzun, yoğun siyah kirpikler ve son derece hacimli bir görünüm elde ettikleri için Smoky Lash, makyaj artistleri için de ideal maskaradır.

- Bu maskara takma kirpiklerin yerine geçtiği için parlak spot ışıkları altında gözlerinin öne çıkmasını sağlamak için sanatçıların takma kirpik kullanmalarına gerek bırakmıyor.
- En üst düzeyde hacim elde etmek için Smoky Lash maskarayı soldan sağa eşit şekilde kirpiklerin üstüne ve altına uygulayın.

- Kirpiklerin tek tek ayrılması için Smoky Lash’i diplerden uçlara doğru uygulayın.

- Hacmi arttırmak ve takma kirpik etkisi yaratmak için Smoky Lash’i birkaç kat halinde uygulayın.

- Topaklanmayı önlemek için uyguladığınız katlar arasında ürünün kurumasına izin vermeyin.

- Kirpiklerinizi uzatmak ve masum bakışlı bir görünüm yaratmak için Smoky Lash’i yalnızca gözlerinizin dış kısmındaki kirpiklere uygulayın.

- Yuvarlak bakışlı Twiggy görünümünü elde etmek için Smoky Lash’i gözlerinizi yuvarlaklaştırmak amacıyla daha çok üstten ve alttan kirpiklerinizin orta kısmına uygulayın.

- Kirpiklerinizi kusursuz bir şekilde kaplaması için maskarayı bölümler halinde uygulayın: ilk olarak gözünüzün iç kısmına, daha sonra orta kısmındaki kirpiklere ve son olarak dış kısmına uygulayın. Gözünüzün alt kısmındaki kirpikleri ve gözünüzün dış ve iç kısmındaki ince kirpikleri belirginleştirmek için fırçanın ucunu kullanın.

- Eğer ekstra hacim ve dolgunluk isterseniz maskarayı uygulamadan önce kirpiklerinize Make Up For Ever Lash Fibers maskara bazını uygulayın. Bu maskara bazı, fiberlerle zenginleştirilmiş bir maskara bazıdır. Maskaranın performansını arttırır, kirpikler daha gür ve sık görünür.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (48)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL