​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

ZEN WHITE HEAT EDITION (50ML)

50 ML

Eau De Parfum - Çiçeksi Parfüm

339

339,00 TL

Shiseido Zen White Heat Edition Eau de Parfum, hayata mükemmellik katan saf ve duyguları uyandıran çiçeksi bir kokudur. 50 ML

Shiseido Zen White Heat Edition Eau de Parfum, şık bir çiçek buketi esintisiyle gelen, zarif ve kadınsı bir kokudur. Modern kadın için mükemmel bir seçimdir; dinamik ve gösterişli.Shiseido Zen White Heat parfümün üst notalarında bulunan canlı ve ferah bergamot, frenk üzümü ve ahududu notaları kokunun manyetik tonunu oluştururken, kişniş bir cazibe etkisi katıyor. Orta notalarda yer alan beyaz şakayık, manolya, frezya, mavi gül, sümbül ve yasemin kadınsılığı ön plana çıkarıyor. Alt notada ise zarif silhat esansı sıcak ve derin bir his verirken misk, sandal ağacı ve amber çekici ve cazibe dolu bir karakterle baş döndürüyor.

'Sonsuz Enerji' temasından esinlenilmiş, taze ve şeffaf kokusu ile özgür ruhlu kadının kalbini doğal bir baştan çıkarıcılık ile yakalayan Shiseido Zen White Heat Edition Eau de Parfum ile kendinizi gün boyu ferah, rahat ve özgür hissedin!


50ML.

Shiseido Zen White Heat Edition Eau de Parfum, şık bir çiçek buketi esintisiyle gelen, zarif ve kadınsı bir kokudur. Modern kadın için mükemmel bir seçimdir; dinamik ve gösterişli.Shiseido Zen White Heat parfümün üst notalarında bulunan canlı ve ferah bergamot, frenk üzümü ve ahududu notaları kokunun manyetik tonunu oluştururken, kişniş bir cazibe etkisi katıyor. Orta notalarda yer alan beyaz şakayık, manolya, frezya, mavi gül, sümbül ve yasemin kadınsılığı ön plana çıkarıyor. Alt notada ise zarif silhat esansı sıcak ve derin bir his verirken misk, sandal ağacı ve amber çekici ve cazibe dolu bir karakterle baş döndürüyor.

'Sonsuz Enerji' temasından esinlenilmiş, taze ve şeffaf kokusu ile özgür ruhlu kadının kalbini doğal bir baştan çıkarıcılık ile yakalayan Shiseido ZenWhite Heat Edition Eau de Parfum ile kendinizi gün boyu ferah, rahat ve özgür hissedin!


Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL