MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


SHISEIDO

ZEN WHITE HEAT EDITION (50ML)

50 ML

Eau De Parfum - Çiçeksi Parfüm

339 MT Puan İcon

339,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Zen White Heat Edition Eau de Parfum, hayata mükemmellik katan saf ve duyguları uyandıran çiçeksi bir kokudur. 50 ML

Ürün Detay Güzellik Hattı

Shiseido Zen White Heat Edition Eau de Parfum, şık bir çiçek buketi esintisiyle gelen, zarif ve kadınsı bir kokudur. Modern kadın için mükemmel bir seçimdir; dinamik ve gösterişli.Shiseido Zen White Heat parfümün üst notalarında bulunan canlı ve ferah bergamot, frenk üzümü ve ahududu notaları kokunun manyetik tonunu oluştururken, kişniş bir cazibe etkisi katıyor. Orta notalarda yer alan beyaz şakayık, manolya, frezya, mavi gül, sümbül ve yasemin kadınsılığı ön plana çıkarıyor. Alt notada ise zarif silhat esansı sıcak ve derin bir his verirken misk, sandal ağacı ve amber çekici ve cazibe dolu bir karakterle baş döndürüyor.

'Sonsuz Enerji' temasından esinlenilmiş, taze ve şeffaf kokusu ile özgür ruhlu kadının kalbini doğal bir baştan çıkarıcılık ile yakalayan Shiseido Zen White Heat Edition Eau de Parfum ile kendinizi gün boyu ferah, rahat ve özgür hissedin!


50ML.

Shiseido Zen White Heat Edition Eau de Parfum, şık bir çiçek buketi esintisiyle gelen, zarif ve kadınsı bir kokudur. Modern kadın için mükemmel bir seçimdir; dinamik ve gösterişli.Shiseido Zen White Heat parfümün üst notalarında bulunan canlı ve ferah bergamot, frenk üzümü ve ahududu notaları kokunun manyetik tonunu oluştururken, kişniş bir cazibe etkisi katıyor. Orta notalarda yer alan beyaz şakayık, manolya, frezya, mavi gül, sümbül ve yasemin kadınsılığı ön plana çıkarıyor. Alt notada ise zarif silhat esansı sıcak ve derin bir his verirken misk, sandal ağacı ve amber çekici ve cazibe dolu bir karakterle baş döndürüyor.

'Sonsuz Enerji' temasından esinlenilmiş, taze ve şeffaf kokusu ile özgür ruhlu kadının kalbini doğal bir baştan çıkarıcılık ile yakalayan Shiseido ZenWhite Heat Edition Eau de Parfum ile kendinizi gün boyu ferah, rahat ve özgür hissedin!


Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç