​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

LIFTING FOUNDATION SPF15

30ML

Lifting Etkili Fondöten SPF15

139

139,00 TL

Shiseido Lifting Foundation SPF15, zengin nem içeriğiyle cildi gergin, sıkı ve aydınlık gösteren fondötendir. Cildin esnekliğini arttırırken parlak, pürüzsüz bir görünüm sağlar. Varsa ince çizgileri, kırışıklıkları ve donukluğu azaltır. Gün boyu cildi nemlendirir. Bu lifting etkili fondöten kremsi yapıdadır. Güneş koruma faktörü 15’tir. Yüksek kapatıcılığa sahiptir, saten bitişlidir. Normal ve kuru ciltliler için idealdir. 30ML. Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise,uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
PERFECT FOUNDATION BRUSH

SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

169,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Lifting Foundation SPF15:

- Zengin nem içeren, cildi gergin gösteren aydınlatıcı özellikli fondötendir. Cildin esnekliğini arttırırken parlak, pürüzsüz bir görünüm sağlar.

- Varsa ince çizgileri, kırışıklıkları, donukluğu ve sertliği azaltır.

- Saten bitişlidir. Kremsi yapıdadır. Cilde zengin nem sağlar, gün boyu cildi nemlendirir.

- Yüksek kapatıcılığa sahiptir.

- Güneş koruma faktörü 15’tir.

- Normal ve kuru ciltliler için idealdir.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Makyaj bazından sonra Shiseido Perfect Foundation Brush ile fondöteni yüzünüze uygulayın.

- Shiseido Translucent Pressed Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
PERFECT FOUNDATION BRUSH
169
Fondöten Fırçası

Shiseido'nun yenilikçi teknolojisi, mükemmel fondöten görünümü yaratmak için geleneksel Japon fırça yapım tekniklerini bir araya getiriyor.169,00 TL