Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
NARS SHEER GLOW MU? NARS ALL DAY LUMINOUS FONDÖTEN Mİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
SHEER GLOW FOUNDATION
NARS
Cildin Işıltısını Ortaya Çıkaran Fondöten
2.240,00 TL

Fondöten

NARS SHEER GLOW MU? NARS ALL DAY LUMINOUS FONDÖTEN Mİ?

 • Haziran 28, 2020

Fondöten, bir kadının makyaj rutinindeki başlıca üründür. Kusursuz bir cilt tonu elde etmek için olmazsa olmazdır. Kadınların fondöten uygularken yaptığı en büyük yanlış ise yanlış tonu yani ya çok koyu ya da çok açık rengi yüzlerine uygulamalarıdır. Doğru renk tonunun ve doğru fondöten yapısının bulunması çok önemlidir. Üstelik fondötenlerin tek görevi cildi örtmek de değil. Yeni nesil fondötenler artık çok işlevli. Hem cilde bakım yapıyorlar, nemlendiriyorlar, koruyorlar hem de onu pürüzsüzlüğe kavuşturuyorlar. Eğer cildinize uygun olanı kullanıyorsanız tabii... 

“Fondötenler, kapatıcılığını ürünün ağırlığıyla değil pigment oranıyla kazandırırlar, bu nedenle hafif ve ince yapıdaki bir fondötenin kapatıcılığı yoktur demek asla doğru değildir.” 

Son zamanların en popüler 2 fondötenini mercek altına aldık: Aydınlık cilt sevenlerin vazgeçilmezi Nars Sheer Glow mu? Yoksa markanın en yeni fondöteni, makyaj artistlerinin gözdesi Nars All Day Luminous fondöten mi? Hangisini neden tercih etmelisiniz? Kendinize en uygun olanı ancak fondötenleri yakından tanıyarak bilebilirsiniz.

nars sheer glow fondöten

Nars Sheer Glow Fondöten

Nars Sheer Glow Foundation, cilt tonunu eşitleyen, ince yapılı, cildin ışıltısını ortaya çıkaran harika bir fondötendir. Hadi ürünün özelliklerini teker teker ele alalım!

- Kuru ve normal ciltliler için eşsiz bir fondöten. Yağlı ve karma ciltliler de fondötenden önce yağlanmayı kontrol altına alan bir baz uygularlarsa ciltlerinin parlamasını kontrol altına alırlar. Böylece fondötenin verdiği satenimsi bitişi korumuş olurlar. Nars Pore Refining Primer, yağ içermez. Gözeneklerin görünümünü iyileştirir, cildi matlaştırır. Fondötenin kalıcılığını da arttırır. Makyaj için mükemmel bir zemin yaratır. 

- Cildi aydınlık ve parlak gösterir. “Sheer” yani parlak/saten bitişli tüm fondötenlerde olduğu gibi cildi taze, genç ve sağlıklı gösterir. Çünkü çizgilere dolmaz ve ışık efekti ile cildi gergin ve sıkı gösterir. Yorgun görünümü gizler. Cildi çok güzel nemlendirir.

- Orta kapatıcılığa sahiptir. Kalıcılığı yüksektir. 

- Yüzünüze uyguladıktan birkaç dakika sonra cilt ile bütünleşerek ‘yok gibi’ durur! Doğal bir görünüm verir.

Sheer Glow Foundation aynı zamanda kapatıcı olarak da kullanılabilir. Gözlerinizin ve dudaklarınızın çevresine de uygulayabilirsiniz. 

- En iyi uygulama şekli, azar azar sürüp, gerekirse üst üste birkaç kat olabilir.
nars sheer glow fondöten uygulaması
 

Sheer Glow’u tercih etmeniz için 4 SEBEP:

- Cildiniz kuru/kuruya yatkın veya normal ise,

- Parlak, satenimsi bir cilt görünümü isterseniz,

- Daha yumuşak ve daha pürüzsüz bir cilt için nemlendirme özelliği isterseniz,

- Orta/ortaya yakın bir kapatıcılık isterseniz, bu fondöteni kullanabilirsiniz.

nars sheer glow all day

 

nars all day fondöten

 

Nars All Day Luminous Fondöten

Nars’ın en son çıkardığı fondöten olan All Day Luminous Weightless fondöten, teknolojinin en gelişmiş nimetlerini taşıyor. Özelliklerine tek tek göz atalım!

- Karma/yağlı veya yağlıya dönük ciltler için çok ideal. Kuru ve normal cilde sahip olanlar da öncesinde mutlaka nemlendirici bir baz sürmeliler. Nars Pore&Shine Control Primer, cildin ihtiyacı olan bölgelerde nem özelliğini arttıran ve cildi dengeleyen harika bir bazdır. Eğer cildinizde çizgi ve kırışıklık varsa onları da flulaştırır. emer. Makyaja cildi hazırlar.

- Çok hafif bir yapıya sahiptir ve oldukça likittir. Yağsızdır. Çok çabuk sabitlenir. Bu yüzden UYGULAMADAN HEMEN ÖNCE ŞİŞEYİ ÇALKALAYIN, ÜRÜNÜ DE CİLDİNİZE HIZLICA SÜRÜN. Cilt ile hemen bütünleşen ve cildi bir giysi gibi saran bir fondötendir. Çok hızlı cilde sabitlendiği için üzerine pudra uygulamadan da kullanabilirsiniz. Böylece ışığı yansıtma özelliğini kapatmamış olursunuz.

- Mat bitişli olmasına rağmen, ışığı yansıtma özelliği taşıyor. Aydınlık bir etki sağlıyor. Pürüzsüz ve kadifemsi bir cilt yaratıyor. 

- Ciltteki tüm pürüzleri kapatıp, ten rengini eşitleyerek kusursuz ve çok doğal bir görünüm sağlar. Yüksek denebilecek iyi bir kapatıcılığa sahiptir. Yüksek kapatıcılığa rağmen cilt üzerinde asla ağırlık yapmaz, kalın durmaz. Su gibi hafiftir. KAPATICILIĞINI YAPISINI AĞIR VE KALIN YAPARAK DEĞİL, ÜRÜNÜ ÇOK PİGMENTLİ TASARLAYARAK SAĞLAMIŞLARDIR.

- 16 saate kadar ciltte kalıcılık gösterir.

- Ünlü Fransız mimar Fabien Baron’un ambalaj tasarımını yaptığı “All Day Luminous Weightless Foundation” pompalı bir şişeye sahiptir. Bu, markanın diğer fondötenlerinde olmayan bir özelliktir. Ürünü kullanırken tek pompa sıkmanız yeterli olur. İhtiyaç hissederseniz ekleme yapabilirsiniz.

nars all day fondöten uygulaması

All Day Luminous’ı tercih etmeniz için 4 SEBEP:

- Cildiniz karma ve yağlı ise,

- Yüksek kapatıcılık istiyorsanız,

- Tüm gün süren dayanıklılık, kalıcılık istiyorsanız,

- Mat ama donuk olmayan, kadifemsi ve aydınlık bir görünüm istiyorsanız, bu fondöteni tercih etmelisiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ