​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

PERFECT REFINING FOUNDATION SPF15

30ML

Cildi Pürüzsüzleştiren Likit Fondöten SPF15

149

149,00 TL

Shiseido Perfect Refining Foundation SPF15, göze çarpan gözenekleri, akne izlerini, cilt tonundaki eşitsizlikleri ve cilt pürüzlerini gizleyen likit fondötendir. Yorgunluk belirtilerini de yok eder. Güneş koruma faktörü 15’tir. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılıktadır. Yarı mat bitişlidir. Oldukça akışkan ve hafif bir yapısı vardır. Cildin nem dengesini en iyi düzeye çıkarırken parlaklığı en aza indirir. 15 saat boyunca dayanıklıdır. Normal, karma ve yağlı ciltler için idealdir. 30ML.Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
PERFECT FOUNDATION BRUSH

SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

159,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Perfect Refining Foundation SPF15:

- Belirgin gözenekleri, akne izlerini, cilt tonundaki eşitsizlikleri ve cilt pürüzlerini gizleyen likit fondötendir. Yorgunluk belirtilerini de yok eder.

- Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılıktadır.

- Yarı mat bitişlidir.

- Cildin nem dengesini en iyi düzeye çıkarırken parlaklığı en aza indirir. Shiseido’ya özel Hydro-Producing Complex, cildin nem düzeyini ideal seviyeye getirir ve uzun süre kalıcı nem sağlar.

- Cilt dokusunu güzelleştiren Shiseido’ya özel bir etken madde içeren Micro-Smoothing Complex’le formüle edilmiştir. Cilt kusurlarının görünümü en aza indirgeyen flu bir efekt yaratmak için ışığı en iyi şekilde yansıtır.

- Oldukça akışkan ve hafif bir yapısı vardır. Çok kolay dağılır ve uygulanır.

- 15 saat boyunca dayanıklıdır.

- Normal, karma ve yağlı ciltler için idealdir.

- Güneş koruma faktörü 15’tir.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Makyaj bazından sonra Shiseido Perfect Foundation Brush ile fondöteni yüzünüze uygulayın.

- Shiseido Translucent Pressed Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
PERFECT FOUNDATION BRUSH
159
Fondöten Fırçası

Shiseido'nun yenilikçi teknolojisi, mükemmel fondöten görünümü yaratmak için geleneksel Japon fırça yapım tekniklerini bir araya getiriyor.159,00 TL