​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

SHEER AND PERFECT FOUNDATION SPF15

30ML

Yenilikçi Işık Yansıtma Teknolojisi ile Cildi Güzelleştiren Fondöten SPF15

149

149,00 TL

Shiseido Sheer and Perfect Foundation SPF15, cildin doğal güzelliğini kapatmadan kızarıklık, kuruluk gibi sorunları gideren ve geniş gözenekleri gizleyen yağsız likit fondötendir. Tamamlayıcı renk teknolojisi ile üretilmiştir. Böylece ciltteki renk kirliliğini önler, cilt tonu farklılıklarını kusursuz şekilde eşitler. Gün boyu tazeliğini korur, cildi nemlendirir. Güneş koruma faktörü 15’tir. Orta kapatıcılıkta, hafif ve akışkan bir fondötendir. Doğal ama aydınlık bitişlidir. Özellikle karma ve yağlı ciltlere uygundur. 30ML.Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
PERFECT FOUNDATION BRUSH

SHISEIDO

PERFECT FOUNDATION BRUSH

Fondöten Fırçası

149,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Sheer and Perfect Foundation SPF15:

- Cildin doğal güzelliğini kapatmadan kızarıklık, kuruluk gibi sorunları gideren ve geniş gözenekleri gizleyen yağsız likit fondötendir. Cilt, saydam bir mükemmellikle canlı görünür ve renk kazanır.

- Orta kapatıcılıkta, hafif ve akışkan bir fondötendir. Doğal ama aydınlık bitişlidir. Yağsız olması sebebiyle, özellikle karma ve yağlı ciltlere uygundur.

- Çıplak tenin güzelliğini ortaya çıkaracak canlı makyaj isteyenler için çok idealdir. Sanki hiç bir şey uygulanmamış gibi, taze ve eşit tonda güzel bir ten sağlar. Gün boyu tazeliğini korur, cildi nemlendirir.

- Tamamlayıcı renk teknolojisi ile üretilmiştir. Tamamlayıcı renkler, kromatik renk çarkında birbirlerine zıt yönde durur. Her renk etkin bir şekilde diğerinin rengini nötr hale getirebilir. Böylece ciltteki renk kirliliğini (Akne, yara, koyu halkalar, lekeler, belirgin gözenekler, herhangi sivilce veya iz) önlemeye odaklanır. Cildi bir ışık katmanıyla kaplar, ağır kapatıcılara gerek kalmaksızın tenin nefes almasını sağlarken doğal güzelliğini ortaya çıkarır, ten rengini dengeler.

- Sheer and Perfect Foundation Shisedio’nun özel Reflect and Fit Powder (Yansıtıcı ve Sabitleyici Pudra) ile formüle edilmiştir. Işığın 3 farklı tipi, eşit tonda bir bitiş sağlar. Birincisi (ciltteki kırmızılığı yok etmek için) yeşil, ikincisi (ciltteki kahverengi tonları gidermek için) mavi, üçüncüsü ise (ciltteki siyah rengi iptal etmek için) beyaz renk yayar. * ABD, Kore, Çin, Tayvan ve Japonya’da patenti alınmıştır.

- Güneş koruma faktörü 15’tir.
- Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

- Çok akışkan ve likit yapıda olduğundan fondöteni kullanmadan önce iyice sallayıp kıvamını oturtun. Shiseido Perfect Foundation Brush ile fondöteni yüzünüze uygulayın. Nemli bir makyaj süngeriyle de uygulama yapabilirsiniz. Yapısı çok ince olduğundan parmaklarınızla dağıtmanız da ideal olur.

- Shiseido Translucent Loose Powder transparan pudra ile makyajı sabitleyin. Bu pudra, cildi nemli tutarken fondötenin taze görünümünü gün boyunca korur.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (36)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
PERFECT FOUNDATION BRUSH
149
Fondöten Fırçası

Shiseido'nun yenilikçi teknolojisi, mükemmel fondöten görünümü yaratmak için geleneksel Japon fırça yapım tekniklerini bir araya getiriyor.149,00 TL