MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


UV PROTECTIVE LIQUID FOUNDATION SPF30
%15
SHISEIDO

UV PROTECTIVE LIQUID FOUNDATION SPF30

UV Işınlarına Karşı Koruyan Yağa, Suya, Tere Dayanıklı Likit Fondöten SPF30

229,50 TL


270,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido UV Protective Liquid Foundation SPF30, UV ışınları ve kuruluk gibi dış etkenlerin sebep olduğu zararlardan cildi koruyan yaşlanma karşıtı likit fondötendir. Yaşlanmaya neden olan içsel güneş hasarına karşı cildi korur, yoğun nemlendirici etki sağlar. Yağa, suya, tere karşı dayanıklıdır. Bulaşma yapmaz. Güneş koruma faktörü 30’dur. Cilt üzerine kolayca yayılır, nemli ve ışıltılı bitiş sağlar. Pürüzsüz bir cilt yaratır. Eşit olmayan cilt tonu, belirgin gözenekler ve ince çizgiler için doğal örtücülük sağlayan pudra ile formüle edilmiştir. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığı vardır. Tüm cilt tiplerine uygundur. Ürün kutulu süngeriyle satılmaktadır. Renk seçimi konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, uzman@makyajtrendi.com adresine makyajsız ve güzel ışıkta çekilmiş bir fotoğrafınızı gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt renginize göre analiz yaparak tavsiyelerde bulunacaktır.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD11204
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD11205
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Birlikte Kullan
SUN PROTECTION EYE CREAM SPF25

SHISEIDO

SUN PROTECTION EYE CREAM SPF25

Göz Çevresi için Güneş Koruyucu Krem SPF25

230,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido UV Protective Liquid Foundation SPF30:

- UVA/UVB koruma etkisiyle cildi ışın yaşlanmasına karşı koruyan likit yapıda bir fondötendir. Cilt üzerinde kolaylıkla yayılır ve cilde pürüzsüz bir görünüm verir.

- Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığı vardır.

- Nemli ve ışıltılı bitiş sağlar.

- Yaşlanmaya neden olan içsel güneş hasarına karşı cildi korur, yoğun nemlendirici etki sağlar.

- Yağa, suya, tere karşı dayanıklıdır. Bulaşma yapmaz. Terlemeye ve yağa karşı dayanıklı yapısıyla saatlerce tazeliğini ve rengini korur.

- Güneş koruma faktörü 30’dur. Fondötenin altına ekstra bir güneş koruyucu ürün kullanmanıza gerek yoktur.

- Eşit olmayan cilt tonu, belirgin gözenekler ve ince çizgiler için doğal örtücülük sağlayan pudra ile formüle edilmiştir

- Özel SuperVeil-UV 360™ teknolojisi ile görülebilir erken yaşlanma belirtilerini azaltır. ProfenseCEL™ ile formüle edilen kompleks içeriği ile kırışıklık ve koyu lekelerin oluşumuna neden olan enzim aktifliğini, hücre ve DNA hasarını azaltır.

- Hydro-Restoring FX Complex, Bio-Hyaluronic Acid içererek cildi pürüzsüz yapan uzun süreli nemlendirme sağlar.
- Kullanmadan önce fondöteni iyice çalkalayın. Az miktarda fondöteni nemli bir makyaj süngerinin üzerine dökün, yanaklarınıza sürün ve merkezden dışa doğru cildinize yayın. Parmaklarınızın ısısıyla da fondöteni cildinize uygulayabilirsiniz.

- Fondöteni Shiseido Ultimate Cleansing Oil ile temizlerseniz daha hızlı ve daha etkili sonuç alırsınız. Shiseido Ultimate Cleansing Oil, suya dayanıklı güneş kremlerinin ve uzun süre kalıcı fondötenlerin kolayca çıkmasını sağlayan temizleme yağıdır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
SUN PROTECTION EYE CREAM SPF25
SHISEIDO
15ML
SUN PROTECTION EYE CREAM SPF25
Göz Çevresi için Güneş Koruyucu Krem SPF25

Shiseido Sun Protection Eye Cream SPF25, UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı yüksek koruma sağlarken kırışıklık görünümünü en aza indiren, zengin içerikli güneşten koruyucu göz çevresi kremidir. Koruma faktörü 25’tir. Işın yaşlanmasını engeller. Cildin esnekliğini arttırır. Konsantre krem yapısı, kuruluğa karşı güçlü bir koruma sağlar. 15ML.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
230,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter