MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KIRMIZI RUJU EN ÇOK KULLANAN ÜNLÜLER

Kırmızı ruj bir klasiktir ve tüm kırmızı halı törenlerinde de ünlülerin ilk tercihidir. Peki, kırmızı rujuyla bütünleşmiş ünlüler kimler?

29 Mayıs 2016 Pazar

KIRMIZI RUJU EN ÇOK KULLANAN ÜNLÜLER
Onlar kırmızı ruj kadını... Her daim sofistike, şık ve göz alıcı. Kırmızı halının kırmızı rujlu muhteşem kadınları... Kim onlar?1 ) Rihanna
Rihanna’nın hafızalara kazınan bir görüntüsü var ki, onu kırmızı ruj ile bütünleştirmeye yeter. 2013 Grammy Müzik Ödülleri’nde kırmızı elbisesi ile eşleşen kırmızı ruju büyüleyiciydi... Bu hangi ruj muydu? Elbette Nars Heat Wave!

2) Angelina Jolie
Angelina Jolie’nin dudakları kırmızı renk için yaratılmış sanki! Özellikle 2012 Golden Globe’daki görüntüsü mükemmeldi...

Make Up For Ever Rouge Artist Palette No5
ile siz de bu görünüme sahip olabilirsiniz.

3) Lady Gaga
Platin saçları, keskin hatlı eyeliner’ı ve kırmızı rujuyla Lady Gaga her zaman dikkat çekici, her zaman farklı... Lady Gaga'nın tercihi genelde Nars Pure Matte Lipstick Moscow.

4) Julianne Hough
Gerçek bir Hollywood ihtişamı! Julianne Hough kırmızı ruj sürdüğü zaman kimse gözlerini ondan alamıyor. Daha mükemmeli olamaz! Hough gibi görünmek için Nars Semi Matte Vip Red sürebilirsiniz.
5) Rooney Mara
Rooney Mara'nın kırmızı dudakları 2012 Akademi Ödülleri'nde çarpıcı bir etki yarattı. Beyaz porselen teni, siyah saçları ve kırmızı ruju ile kusursuz bir tuval gibiydi! Mara gibi görünmek için Shiseido Veiled Rouge RD506'yı sürebilirsiniz.


6) Adele
2012 Grammy Ödül Töreni’nde ödül kazanması kadar Adele’in kırmızı dudakları da ses getirdi. Şarkıcının bu görüntüsü çok beğenildi. Adele'in mat kırmızı dudakları Make Up For Ever Rouge Artist Intense M8'e emanet...

7) Taylor Swift
Swift, kusursuz kırmızı halı tarzı ile bilinir. Kırmızı ruju en iyi taşıyan kadınlardan biri... Shiseido Perfect Rouge RD415'i deneyin.

8) Lupita Nyongo
Kırmızı halıda asla hata yapmayacaklardan biri de Lupita Nyong'o. Kırmızı ona çok yakışıyor! Nars Dressed To Kill'e ne dersiniz?

9) Zooey Deschanel
Zooey’i kırmızı halıda seyretmek büyük keyif! O hep kırmızı ruj sürüyor ve bu onu çarpıcı bir güzelliğe bürüyor. Shiseido Perfect Rouge RD516 mükemmel kırmızı...

DİDEM SOYDAN: TAM BİR KIRMIZI RUJ KADINI!

İKONİK GÖRÜNÜM: KIRMIZI RUJ!

TAYLOR SWIFT: "BEN HER ZAMAN KIRMIZI RUJ SÜRERİM!"
KİME HANGİ TON KIRMIZI RUJ GİDER? 

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter