MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

DOĞAL GÜZELLİK RİTÜELİ: SHISEIDO WASO

Tüm güzel şeyler doğadan gelir... Şimdi doğanın gücü Japon teknolojisi ile birleşti ve bu mükemmel birleşim Shiseido Waso'yu yarattı. Bugüne kadar bildiğiniz, denediğiniz her şeyden çok farklı... Shiseido Waso ile tanışmaya hazır mısınız?

Shiseido Waso, tamamen doğadan gelen saf içerikler ve Japon teknolojisi birleştirilerek geliştirilmiş bir cilt bakım serisi. Peki, diğer doğal kozmetik markalarından farkı ne?

Bir felsefesi var
Waso, geleneksel Japon mutfağı Washoku’dan esinlenmiştir. Washoku mutfak kültürü olmasının yanı sıra bir felsefedir. Waso, Washoku ile aynı ilkeleri benimser. 

Doğanın çeşitliliğine ve zenginliğine saygı duyan, sağlıklı ve doğal bir felsefe.Washoku’da kullanılan malzemeler, sağlık ve güzelliği teşvik eder. Bu yemek kültürü, Waso’nun da anahtarıdır. Bu eşsiz yaklaşım, Waso'yu yaratmak için Shiseido'nun teknolojisiyle birleştirilmiştir.

“İlk Cilt Bakımım Serisi”
Shiseido Waso’yu 15 yaşından itibaren cinsiyet gözetmeksizin herkes kullanabilir. 

Waso yaklaşımı
Shiseido Waso, tekrar eden sorunlar ile problemli cilt yapısını sağlıklı duruma getirmek için botaniklerin gücüne dayanan bir teknoloji kullanır: PhyoResist System. 

Doğal malzemelerden alınan besinler dikkatlice çıkarılır. Özleri bozulmadan korunur ve ürünlerin içeriğine katılır. Bu nedenle Waso ürünlerini güvenli bir şekilde cildinize uygulayabilirsiniz.

Shiseido Waso’nun içeriğinde ne var?
Sadece cildiniz için en iyisini yapan özenle seçilmiş doğal içerikler var. 

Bu 5 içerik WASO'nun anahtarı:
-Arındırıcı Bal 
-Nem deposu Beyaz Koru Kulağı (özel bir mantar türü) 
-Pürüzsüzleştirici Tofu 
-Besleyici Havuç 
-Yağı dengeleyici Malta Eriği Yaprakları. 

Shiseido Waso’nun içeriğinde ne YOK?
ALKOL YOK.
SABUN YOK.
MİNERAL YAĞ  YOK.  
PARABEN  YOK.  

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter