MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

GÜÇ VE ZARAFETİN KOKUSU: ‘EVER BLOOM’

Taze beyaz çiçekler ve misk ile harmanlanmış bir koku düşleyin... İşte artık bu kokunun bir adı var: Ever Bloom...

Kadınlar ve kokuları her zaman özeldir. Parfüm, bir kadını tamamlayan en önemli ‘olmazsa olmazlar’dan biridir. Özellikle mevsim geçişlerinde gardırobumuz gibi kokularımızı da yenilemek isteriz. Şimdi de o zamanlardan biri... Yazlık kokular rafa, kışlık kokular çantaya!

Kışın kullandığımız parfümlerin daha kalıcı ve yoğun, yazlık kokulara göre daha hissedilir olmasını arzu ederiz. O zaman müjde! Sizi böyle bir parfümle tanıştırıyoruz: Ever Bloom.Çiçek kokulu bir parfüm
Narin beyaz çiçeklerin etkileyici doğal kokusuyla dikkat çeken Ever Bloom, kadınlar için güç ve zarafeti bir arada sunmak için yaratıldı. Düşünün; narince açan tek bir çiçek tüm odayı kapsayacak güce, tüm bakışları ve kalpleri fethedecek bir etkiye sahiptir. İşte, Ever Bloom bu etkiye sahip bir parfüm!

Ever Bloom’un ilham kaynağı
Güçlü ve zarif kadınlar için yaratılan Ever Bloom, Shiseido’nun kurucusu Shinzo Fukuhara’nın oğlunun 1940 yılında çektiği siyah-beyaz bir kamelya fotoğrafından ilham alınarak tasarlandı. 

Narin beyaz çiçeklerin kullanıldığı parfüm doğal çiçeksi kokusuyla, güç ve zarafeti simgeliyor. Parfümde, alt nota, portakal çiçeği, gardenya ve miskle taçlandırılmış. Üst nota ise nilüfer, gül esansı ve sıklamenin harmanı. 

İlk defa Avrupalı bir model kullanıldı
Ever Bloom’un yüzü olarak, Shiseido ilk defa Avrupalı bir model ile çalıştı: Tess Hellfeuer. Alman modeli, Ever Bloom’un yüzü olarak bundan sonra çok sık göreceğiz. Tess, kokunun ne kadar modern, taze ve canlılık verici olduğunun bir sembolü.

Ever Bloom ile güzellik içinizde sonsuza kadar çiçek açacak!

SHISEIDO'NUN YENİ PARFÜMÜ EVER BLOOM'UN DENEME BOYUNU ALIŞVERİŞLERİNİZDE HEDİYE EDİYORUZ! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!

Shiseido Ever Bloom'un tanıtım videosu


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter