Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Cilt Bakım

AYDINLIK VE STRESTEN ARINMIŞ IŞIL IŞIL BİR GÖZ ÇEVRESİ İÇİN 3 ÜRÜN!

 • Temmuz 10, 2020

Göz çevresi yüzün diğer bölgelerine göre daha fazla hareket eder, zayıflamış kas dokuları kırışıklık ve sarkmaya neden olur. Bunlara ek olarak dijital ürünlerin kullanımı gözlerde yorgunluk ve kurumaya sebebiyet verir, göz makyajının iyi olmayan ürünler ve uygulama şekli ile temizlenmesi ve yoğun çalışma şartları da göz çevresini negatif etkiler. Sonuçta göz çevremize iyi bakmazsak, bu bölgemizde erkenden kırışma belirtileri görülür. Donukluk, cansızlık da cabası... Bunu istiyor muyuz? Elbette hayır! O zaman bundan sonra okuyacaklarınıza çok dikkat edin!

 

Göz çevremizin sağlığını ve gençliğini korumak için göz çevresi ürünlerini mutlaka kullanmalıyız! Hem yaşlılık karşıtı hem de aydınlık ve stresten arınmış ışıl ışıl bir göz çevresi için bizce her kadının kullanması gereken 3 ürün var: 

-Shiseido Ultimune Eye

-Shiseido Glow Revival Eye Treatment 

-Shiseido Eye Mask

Haydi adım adım bu ürünleri nasıl kullanacağınızı anlatalım. Bu 3 ürünü düzenli olarak kullanırsanız, koyu halkalarınızdan ve mat bir göz çevresinden kurtulursunuz. Aydınlık ve genç görünümlü bir göz çevresi kazanırsınız. 

 

1) Ultimune Eye Concentrate 

 

Bu ürün yaş ve cilt tipi farketmeksizin herkesin kullanabileceği ve kullanması gereken bir üründür. Göz çevresi kreminden önce sürülmelidir. Peki, neden?

 

Ultimune Eye Concentrate, cilt bağışıklığını arttıran göz çevresi için konsantre bir bakımdır. Dünyada bir ilk! Göz çevresini güçlendiren, cildin bağışıklığını arttıran bir konsantre bakım olan Ultimune Eye’ın üzerine uygulayacağınız krem, Ultimune sayesinde etkisini çok daha hızlı ve daha güçlü olarak gösterir. Bu sayede daha genç, daha sağlıklı bir göz çevresine sahip olursunuz.

 

Ultimune Eye sürekli kullanımda, cilt dokusunu, tonunu ve konturunu belirgin bir şekilde düzeltir. 4 haftalık kullanımda; göz çevresi derisi anında pürüzsüz, yumuşak ve esnek olur. Koyu halkalar minimize olur ve göz çevresi canlanır. Kırışıklıklar, hat ve donuk görünüm gibi yaşlanma izleri azalır. 

 

Ultimune Eye’ı nasıl kullanmalısınız?

Ultimune’u 20 yaşından itibaren herkes kullanabilir. İster tek başına, ister göz kremi ile birlikte... Ürünü sabah ve akşam temiz göz çevresine uygulayın. Parmak uçlarınızla çok hafif masaj hareketleriyle tüm göz çevresine, göz kapağı da dahil, ürünü cilde iyice yedirin. Birkaç dakika bekleyin ve ardından kullandığınız diğer serum ya da göz çevresi kremini sürün.

 

2) Glow Revival Eye Treatment

 

Shiseido’nun Glow Revival serisiyle birlikte yeni tanıştığımız göz kremi Glow Revival Eye Treatment, göz çevremizi en az bizim kadar düşünen çok özel bir krem. En azından bu prensiple üretildiğinden kendisini bu şekilde tanımlamak yanlış olmaz. 

 

“Göz çevresini yenileyen ve aydınlatan bir bakım kremi olan Glow Revival, göz çevresinin genel görünümünü düzelten ve 24 saat nemlendirici etkili göz çevresi kremidir. Göz çevresini aydınlatır ve ışıltı verir. Bunu da tam olarak gerçekleştirir. Ama bu kremden maksimum fayda sağlamanın bir püf noktası var: Kassa masajı. Bu masaj tekniği ile uygularsanız, göz çevrenizdeki olumlu ve hızlı değişime kısa sürede kavuşursunuz.” diyor, Shiseido Eğitm Müdürü Ferda Öner.

 

Evet, Shiseido Glow Revival Eye Treatment kılcal damarları canlandırarak, göz çevresinin genel görünümünü düzeltmeye yardımcı, çoklu şikayetleri hedef alan, eşsiz Kassa masajı aplikatörüyle cildinizi 24 saat kusursuzluğa kavuşturan bir göz kremidir. Göz çevresini aydınlık ve canlı hale getirir. Koyu halka görünümünü ve ince çizgileri minimize eder. Cildi anında nemlendirerek pürüzsüz yumuşak ve esnek hale getirir. 

 

Nasıl kullanmalısınız?

Sabah ve akşam Ultimune’dan sonra uygulayabilirsiniz. Sadece akşamları da uygulayabilirsiniz. Tercih sizin. Bu kremi Kassa masaj tekniği ile uygularsanız çok kısa sürede etkili sonuç alırsınız. 

Kassa masaj tekniğini öğrenmek için haberimize 

3) Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask
 

Göz çevresi kremlerine ek olarak bakımınızı destekleyici bir de retinollü bir göz çevresi maskesi uygularsanız, göz çevrenizi hızlıca onarmış ve aydınlatmış olursunuz.
 

Shiseido’un saf retinol içeren bu göz maskesi, sadece 15 dakikalık bir uygulama sonrasında kırışıkların görünümünü iyileştirir. Her kullanımda göz çevrenizin dayanıklılığını arttırır. Kırışıklık görünümünü azaltır ve göz çevresinde daha sağlıklı bir görünüm sağlar. Göz çevresindeki halkaları ve matlığı gidermek için cilde anında parlaklık verir. 24 saatlik nemlendirme ile cildi dolgunlaştırır. Bir kutuda 12 kullanımlık maske vardır.

Nasıl kullanmalısınız?

Maskeleri paketlerinden çıkarın ve göz altlarınıza uygulayın. 15 dakika bekledikten sonra maskeyi yavaşça soyun. Her iki yüzü de kullanılabilen retinollü göz maskelerinin etkisini artırmak için uygulama esnasında yumuşak hareketlerle göz altlarınıza masaj yapabilirsiniz.

 

Haftada bir ya da 2 maskeyi göz çevrenize uygulayabilirsiniz. 

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ