;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KURU GÖZ ÇEVRESI İÇİN MÜKEMMEL İKİLİ: RETİNOLLÜ GÖZ MASKESİ + SÜPER NEMLENDİRİCİ GÖZ KREMİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Cilt Bakım

KURU GÖZ ÇEVRESI İÇİN MÜKEMMEL İKİLİ: RETİNOLLÜ GÖZ MASKESİ + SÜPER NEMLENDİRİCİ GÖZ KREMİ

 • Temmuz 01, 2020

 

Göz çevresi yüzümüzün diğer bölgelerinden farklıdır; çok daha ince ve hassas yapıdadır. Çevresel şartlardan etkilenmeye çok açıktır. Bu da kolaylıkla yıpranmasına sebep olur. Ayrıca göz çevresinde yüze göre daha az yağ ve ter bezi vardır, bu yüzden kurumaya elverişlidir. İşte tüm bu sebepler göz çevresinin daha fazla kırışmasına neden olur.

Kısaca, göz çevremizin sağlığını ve gençliğini korumak için göz çevresini nemlendiren bakım ürünlerini mutlaka kullanmalıyız!

 

Eğer göz çevrenizin vaktinden önce yaşlanmasını istemiyorsanız size önereceğimiz 2 özel ürün ile göz çevresi bakımınızı aksatmadan yapmalısınız...
 

 

HER GÜN KULLANIN / Cilde 24 saat boyunca nem desteği veren süper bir göz kremi

 

- Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Intensive Eye Contour Cream, göz çevresindeki tüm kırışıkların görünümünü gözle görülür şekilde iyileştiren, ultra zengin yaşlanma karşıtı kremdir. 

 

- Göz çevresinde kuruluk ve derin kırışıklık şikayeti olan herkes bu göz kremini kullanabilir. Çünkü yoğun nemlendirme etkisi için Super Bio Hyaluronic Acid N ve kolajen oluşumunu teşvik etmek için Hidroksiprolin bileşenleriyle üretilmiştir.

 

- Hücreleri canlandırmak ve kaybolan cilt sıkılığı tekrar kazandırmak için Burnet özü de içerir. Burnet özütüyle formüle edilmiş bu krem, göz kapağı üzerindeki ve göz altındaki esneklik kaybını farkedilir şekilde azaltıyor. 

 

 

HAFTADA 2-3 KEZ KULLANIN / Retinollü göz çevresi maskesi cildi nem ile dolgunlaştırır

 

- Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Pure Retinol Express Eye Mask, sadece 15 dakikalık bir uygulama sonrasında kırışıklıkları anında pürüzsüzleştiren göz çevresi maskesidir.

- Yoğun hayatın göz çevresinde yarattığı, yorgun ve donuk görünümü minimize etmeyi hedef alır. 24 saatlik nemlendirme ile cildi dolgunlaştırır. Her kullanımda göz çevresi cildinin dokusunu pürüzsüzleştirir ve esnekliğini arttırır. 

 

- Ürünü üzerinde gösterildiği gibi, maskeyi dar kısmı gözün iç tarafına gelecek şekilde yerleştirin. 15 dakika sonrasında maskeyi göz çevresinden alın. Ardından dairesel hareketler ile göz çevresine masaj yapın. Eğer maskeyi gündüz uyguladıysanız, ardından mutlaka bakım ürünü uygulamanız önerilir.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ