;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
DUDAKLARA KADİFEMSİ DOKUNUŞ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Ruj

DUDAKLARA KADİFEMSİ DOKUNUŞ

 • Temmuz 20, 2020

Yanlış kullanımları yüzünden elimizin tersiyle ittiğimiz kalemlerle biz çoktan barıştık bile. Çünkü rujlarla beraber kullandığımızda hem rujumuzu sabitliyorlar hem de dudak hatlarımızı kusursuz gösteriyorlar.

Rujun performansını arttırdığı ise yadsınamaz bir gerçek!

 

Nars Audacious ruj serisiyle çıkan Velvet Lipliner dudak kalemi serisi, dudaklarda kadifemsi bir his bırakmasının yanısıra mükemmel dudak çerçevesi oluşturuyor ve zengin renkleriyle dudakları en iyi şekilde vurguluyor. Bildiklerinizin aksine, pürüzsüz kremsi formülü, rahat ve hızlı bir uygulama sağlıyor. 

Nars Audacious ruj koleksiyonunu ve dudağa uygulanmış renklerini görmek için

Dudak kalemi nasıl kullanılır?

 

“Dudak kalemini en kolay sürmenin yolu, dudak yayının ortasından başlayıp kısa kısa çizgilerle kalemi çekmektir.” --Sada Ita, Uluslararası Makyaj Artisti
 

Dudaklarınızı olduğundan daha büyük göstermek istiyorsanız, dudak kalemini dudak çizgisinin hafif üstünden çizerek dolgunluğu yakalayabilirsiniz. Eğer dudak fazla büyükse ve biraz küçültmek istiyorsak dudak kalemini dudak çizgisiyle aynı hizada içerden ve kalemi yukardan dik biçimde sürerek istediğiniz görünümü yakalamak mümkün. Ayrıca rujdan önce dudağı kalem ile boyayıp sonra ruju sürerseniz de gün boyu rujunuzu tazelemeye ihtiyaç duymazsınız. 

 

Ruj ile aynı renk olmalı!

Dudak kaleminin ruj ile aynı ton olması önemlidir. Çünkü koyu bir dudak kalemi sadece çerçeve olarak kullanıldığında demode bir görüntüye sebep olur. Dudak kalemi rujla beraber kullanılırsa gün içinde rujla kalem birbirini tutar ve kalıcılık sağlanır. 

 

“Dolgun dudak efekti yaratmak için dudak çizgisinin biraz dışından hattı çizin ve kalem ile dudaklarınızın içini de boyayın. Sonra rujunuzu sürün.”- Jane Richardson, Uluslararası Makyaj Artisti
 

Popüler renkler

Nars Velvet Lipliner’larda her renk ruja yakışan ve uyan bir renk var. Nude renk rujlarla giden WAIMEA, bordo rujlar için LANIKAI ve sezonun gözdesi marsala rengi KAREKARE bizim şimdiden çok tercih ettiğimiz kalemler. Geniş ve trendi renk skalasında sizin tercihiniz hangisi?
 

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ