Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ERKEKLERE ÖZEL: SHISEIDO MEN’DE EN VAZGEÇİLMEZ 5 ÜRÜN HANGİSİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Erkek Bakım

ERKEKLERE ÖZEL: SHISEIDO MEN’DE EN VAZGEÇİLMEZ 5 ÜRÜN HANGİSİ?

 • Temmuz 01, 2020

 

Kadınların cilt bakımında çok fazla alternatifi varken, erkekler kendileri için gerekli bakımı birkaç adımda yapabilir. Çünkü erkek ciltlerinin kadınlara göre daha spesifik ve net ihtiyaçları vardır. Tıraş olmak gibi.

Her gün tıraş olmak, sadece kılların çıkmamasına yol açmaz. Aynı zamanda ciltte tahrişe de neden olur. Ayrıca sadece tıraş değil; çevresel faktörler, stres, yaş alma gibi etkenler de kadınlarda olduğu gibi erkeklerin cildini de olumsuz etkiler. Bu yüzden günümüzde erkekler de ciltlerine gereken özeni gösteriyorlar artık. Hem yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek hem de cilt problemlerinden uzaklaşmak için…

Tamamen erkek ciltlerinin ihtiyaçları göz önüne alınarak üretilen, çözüm odaklı ürünlerden oluşan Shiseido Men’de erkekler için en vazgeçilmez olabilecek 5 cilt bakım ürününü yazdık.

 1) DERİNLEMESİNE CİLT TEMİZLİĞİ İLK ŞART! 

 

Shiseido Men Deep Cleansing Scrub: Erkekler için siyah noktaları ve ölü hücreleri temizleyen, cildi canlandırıcı peeling’tir. Matlaşmış ve yorgun görünen cilde enerji dolu parlaklık verir. Cildi tertemiz bırakarak olağanüstü rahatlık verir. Cildi kurutmadan, gerginlik hissi yaratmadan temizler. 

 

Ürünü cilt hafif nemliyken yüzde nazikçe ovuşturarak kullanın. Sonra ılık suyla durulayın. Haftada 2 kullanabilirsiniz. 

 2) ENERJİ VEREN SERUM!

 

Shiseido Men Active Energizing Concentrate: Erkeklerde görülen yaşlanma belirtilerine sebep olan faktörleri ortadan kaldıran ve yüze daha canlı bir ifade kazandıran konsantre serumdur. Serum, özel hasar savunma kompleksi ile cildi yaşlandıran faktörlerden korumaya yardımcı olur. Böylece kuruluk, sertlik, donukluk ve aşırı yağlanma artık bir tehdit oluşturmaz. Sadece 2 haftada çizgi görünümünü azaltır. Gözenekleri küçülterek daha sıkı bir cilde sahip olmayı sağlar. 24 saat cilde nem veren Damage Defense Complex ile geliştirilmiştir.

 

Serumun gündüz veya gece temiz cilde uygulanması önerilir. 
3) SERİNLETİCİ ETKİLİ NEMLENDİRİCİ JEL!

 

Shiseido Men Hydro Master Gel: Cilt tarafından hızla emilen, nemlendirici ve serinletici etkili jeldir. Görünür gözenekleri küçültür; kuruluk, kızarıklık ve yağlanmayı kontrol altına alınır. Cilde yoğun nem verir ve nemi cilde hapseder. Yüksek hidrasyon için “Hydro Master Technology” ile tasarlanmıştır. Damage Defense Complex” teknolojisi de yaşlanma belirtileriyle savaşır. Sebum fazlasını engellemek için şakayık özü içermektedir. 

 

Cilt temizliği veya tıraştan sonra kullanılabilir. Cildi rahatlatır, serinletir, sakinleştirir.

 

YENİ SHISEIDO MEN HYDRO MASTER GEL İLE CİLDİNİZE ENERJİSİNİ GERİ KAZANDIRIN! TIKLAYIN!

 

 

4) ÇOK FONKSİYONLU CİLDİ CANLANDIRICI KREM!

 

Shiseido Men Total Revitalizer: Bu cilt canlandırıcı krem, 24 saat boyunca nemi ciltte tutarken kuruluk, donukluk, ince çizgiler ve diğer yaşlılık belirtilerine karşı savunma gücünü artıran ve enerji veren yüksek performanslı kremdir. Cildin doğal gücünü en yüksek seviyeye çıkarır, yorgun bir cilde yeniden hayat verir. Hasar savunma kompleksi ile cildin bariyer işlevini kuvvetlendirerek, kuruluk ve tıraş nedeniyle hasar gören cildi dengeler. Düzenli kullanım ince çizgilere daha yararlı olurken ciltteki parlaklığı arttırır. Çevresel stres ve kuruluğa karşı korur. 

 

Shiseido Men Total Revitalizer uyguladığınız yüzeyde anında muhteşem bir ton ve nem ortaya çıkar. Temizleme veya tıraş sonrası tüm yüze sürülür. Yukarı doğru, lifting hareketleri ile yüze uygulamak yararını arttırır. Sabah ve akşam düzenli kullanmak daha etkili sonuç verir.
 

5) KIRIŞIKLARA VE KURULUĞA KARŞI SAVAŞAN ÇOK FONKSİYONLU GÖZ ÇEVRESİ KREMİ!

 

Shiseido Men Total Revitalizer Eye Cream: Kırışıklara ve kuruluğa karşı savaşan çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremidir. Göz altı halkaları, şişlikler, ince çizgiler ve göz kapaklarındaki sarkmaya karşı savaşır. Bu göz çevresi kremi erkeklere özel olarak geliştirilmiştir. Eye Bio-Complex HA içerir. Bu içerik hem hiyalüronik asidin doğal üretimini yeniden canlandırır hem de bu doğal içeriğin cildin en alt tabakalarında bile parçalanmasını önler. Super-Bio maya özütü, kuşdili özütü ve antioksidan Vitamin A asetatı içerir.
 

Kremi göz altı ve göz üstü bölgelerine hafif parmak darbeleriyle her sabah ve akşam uygulayın.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ