Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
IŞILTILI VE GÜÇLÜ CİLT İÇİN SÜPER İKİLİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Highlighter

IŞILTILI VE GÜÇLÜ CİLT İÇİN SÜPER İKİLİ

 • Temmuz 18, 2020

Güzellik, hangi kültürden olursa olsun tüm insanların paylaştığı ortak bir histir. Bize ilham veren pozitif bir güçtür. Berrak ve sağlıklı görünen cilde giden yolu kısaltmak ise artık sizin elinizde... Bu yolun anahtarı ise doğru ürünleri kullanmaktan geçiyor. Nedir doğru ürün o zaman?

 

Size her cilt ile uyumlu -tarafımızca denenmiş, test edilmiş ve onaylanmış- süper bir ikili önereceğiz şimdi. Bu ürünleri düzenli ve birlikte kullandığınız sürece, cildinizdeki değişimi çok net gözlemleyebileceksiniz. Hatta bize yazın, olur mu? Cildinizin nasıl güzelleştiğini ve sağlıkla parladığını duymak/okumak için sabırsızlanıyoruz!

 

O halde gelelim güzel bir cilde mimar olacak önerilerimize:

 

 

1) Shiseido Ultimune 
 

Cildin savunma sistemi sağlıklı görünüme sahip bir cilt için esastır. Ultimune, Shiseido cilt bakımının vücut bulmuş halidir. Cildin kendi güzelliğini ortaya çıkarmak için doğal savunmasını güçlendirir. Takip eden cilt bakımı rutininin faydalarını arttırır. Pürüzsüz, yumuşak ve daha az ince çizgi için cildin sağlıkla ışıldamasını sağlar. Cildinize kalkan olur, destekler ve cildinizi dışarıdan gelen zararlı ve tehlikeli etkilere karşı savunur.


Bitkilerin gücünü kullanır

 

Bitkilerin gücüyle cildinizi oksidasyon ve zararlı maddelere karşı savunur. İçeriğindeki Ginko Biloba, Perilla , Dağ Kekiği ‒ çeşitli pek çok etkilerinin yanında anti-oksidan olarak da bilinirler.

Nasıl kullanılmalı: Sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra Ultimune'u yüzünüze ilk bakım olarak uygulayın. 
 

2) Shiseido Waso Clear Mega Hdyrating Cream
 

Havuç özleri içeren 24 saat etkili yoğun nemlendirici kremdir. Cildin sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Cilde canlı, taze ve parlak bir görünüm verir. Görünür gözenekleri azaltır. Yumuşak, dolgun ve beslenmiş bir cilt yaratır. PhytoResist System+ ile botaniklerin zengin nem gücünü kullanarak cildin iç ve dış stres kaynaklarına karşı direncini arttırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki Glisilglisin görünür gözenekleri önlemeye ve iyileştirmeye yardımcı olur. Şakayık Kök Özü ise cilt kusurlarının görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.


Cilde hatta makyaja bile canlılık katar

 

Transparan yapısından dolayı makyaja canlılık katmak için makyaj altına veya üzerine uygulanabilir. Besleyici özelliğinden dolayı kırık ve kuru saç uçlarına da uygulanması önerilir.

 

Nasıl kullanılmalı: Sabah ve akşam Ultimune’dan sonra cilde uygulanması önerilir. 
 

4 hafta sonra cildinizin görünümündeki farka şaşıracaksınız...

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ