Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
MAKYAJ ARTİSTLERİNİN EN FAVORİ FONDÖTENLERİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
SHEER GLOW FOUNDATION
NARS
Cildin Işıltısını Ortaya Çıkaran Fondöten
2.240,00 TL

Fondöten

MAKYAJ ARTİSTLERİNİN EN FAVORİ FONDÖTENLERİ

 • Temmuz 07, 2020

Fondötenin amacı cildi pürüzsüz ve çok güzel göstermektir. O yüzden makyajın zemini olan fondötenin teniniz ile bütünleşmesi gerekir. Bunun için kullanacağınız fondötenin özelliklerini iyi bilmeli ve kendiniz için en doğru seçimi yapmalısınız. Biz de bu konuda size referans olması için makyaj artistlerinin görüşlerini aldık ve onların favori fondötenlerini yazdık. Bu yazıdan sonra kendiniz için en iyi fondöteni bulabileceğinize emin olun. Fondöten nasıl seçilir diye soracak olursanız da, ilk ve tek koşul olarak cildinizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak karar vermelisiniz.
 

 

ERKAN ULUÇ
 

“Pürüzsüz ve kadifemsi ciltleri çok seviyorum. Bunu elde etmenin birçok yolu var elbette ama ben son zamanlarda sıklıkla Shiseido Synchro Skin fondöteni kullanıyorum bu sevdiğim görünümü elde etmek için. İyi bir kapatıcılığı ve çok doğal, yumuşak bir bitişi var. Yağsız olması da birçok kadını memnun ediyor. Bu ürünü şu ana kadar kime uyguladıysam, yüzüne ne uyguladığımı özellikle sordu. Kesinlikle en iyi fondöten listemde üst sırada. Ayrıca en iyi fondöten fırçaları arasında yer alan Shiseido Perfect Foundation fondöten fırçası ile birlikte kullanmanızı öneririm. Sonuca bayılacaksınız.”
 

 

HAMİYET AKPINAR
 

“Doğal görünümlü ten makyajı için bence en iyi fondötenlerden biri Nars Velvet Matte Stik fondöten. Cilde uyguladığımda tüy kadar hafif ve yumuşak bir his bırakıyor. Üstelik kapatıcılığı gayet tatmin edici.

Çift taraflı olması da bir avantaj; Stiğin bir ucunda kremsi fondöten diğer ucunda ise fondöteni yaymak için süngeri var. Her an her yerde kullanmak için oldukça pratik buldum. Yanınızda kapatıcı yoksa göz çevresine bile uygulanabilir. Ayrıca gün içinde makyaj tazelemek ve rötuşlar için de ideal.

Koyu renklerini kontür yapmak için kullanıyorum. Bence ‘en iyi fondöten’ arayışınıza son verecek bir ürün...”

 HATİCE SAKA

 

Nars Sheer Glow fondötenin satenimsi bitişini ve cildi ipek gibi yumuşak ve nemli bırakmasını seviyorum. Yüze uyguladıktan birkaç dakika sonra cilt ile bütünleşerek ‘yok gibi’ duran Sheer Glow, bu doğallığı sayesinde benim favorilerimden biri oldu.Üstelik kapatıcılığı da çok iyi. ” 
 

UFUK CELEP
 

“Özellikle çekimlerde Nars All Day Luminous fondöteni sıklıkla kullanıyorum. İncecik su gibi yapıya sahip bu fondöten yüksek kapatıcılığa sahip. Buna rağmen doğal göründüğü için ünlüler tarafından çok seviliyor. Üstelik oldukça kalıcı olduğu için gün içinde pek tazeleme ihtiyacı gerekmiyor. Bence gelin makyajları için de en iyi fondötenlerden biri.” 
 


 

 

SELEN KARABULUT
 

“Tendeki o nemli ve parlak görünümü çok seviyorum. Bunun için favorilerim arasında 2 fondöten yer alıyor. Biri, Shiseido Radiant Lifting fondöten. Bu fondöten ciltteki gölgeleri gideren ve cilde ışıltılı bir gençlik parıltısı kazandıran bir ürün. Cildi adeta ışıkla canlandırıyor!

Diğeri ise Shiseido Synchro Skin fondötenin ışıltı versiyonu olan Shiseido Synchro Skin Glow fondöten. Bu tip fondötenlerle ilgili bilinen genel yargıları çürüttüğü için kesinlikle eşsiz ve muhteşem! Nasıl mı? Işıltılı bir fondöten olmasına rağmen ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Cildi yağlandırmıyor. Cildine nem, ışıltı ve doğal kapatıcılık kazandırmak isteyen her kadın için bence muhteşem bir fondöten!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ