Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
MÜKEMMEL İKİLİ: FONDÖTEN VE BAZ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Fondöten

MÜKEMMEL İKİLİ: FONDÖTEN VE BAZ

 • Temmuz 04, 2020

Fondötenin yüzünüzde ne kadar iyi durduğu cildinize bağlıdır. Cildiniz ne kadar pürüzsüz, yağ ve nem seviyesi dengelenmiş olursa fondöten de o kadar mükemmel görünür. Cildinizin makyaj için eşsiz bir zemin olması da makyaj bazı kullanmanıza bağlıdır. Yani kusursuz görünüm için kusursuz bir cilde, kusursuz bir cilt için iyi bir fondötene, fondötenden maksimum fayda için makyaj bazına ihtiyacınız var!

Makyaj dünyasının mükemmel ikilisi olan fondöten ve bazları inceleyelim... Bakalım birlikte harikalar yaratan ürünler hangileri?


-CİLDİ PÜRÜZSÜZLEŞTİREN MÜKEMMEL İKİLİ-

Nars All Day Luminous Weightless Foundation ve Nars Pore&Shine Control Primer


Nars’ın All Day Luminous Weightless fondöteni, teknolojinin en gelişmiş nimetlerini taşıyor. Çok hafif bir yapıya sahip ve oldukça likit. Yağsız. Çok çabuk sabitleniyor. Bu yüzden UYGULAMADAN HEMEN ÖNCE ŞİŞEYİ ÇALKALAYIP, ÜRÜNÜ DE CİLDE HIZLICA SÜRMELİSİNİZ. Cilt ile hemen bütünleşen ve cildi bir giysi gibi saran bir fondöten... Mat bitişli olmasına rağmen, ışığı yansıtma özelliği taşıyor. Aydınlık bir etki sağlıyor. Ciltteki tüm pürüzleri kapatıp, ten rengini eşitleyerek pürüzsüz ve kadifemsi bir cilt yaratıyor. Karma /yağlı ve yağlıya dönük ciltler için çok ideal.

Fondötenden önce Nars Pore&Shine Control Primer makyaj bazını uygularsanız, cildiniz daha pürüzsüz görünür. Çünkü bu baz gözenekleri küçültür, fazla yağı emer, cilde mat bir görünüm verir. Hafif ve yağ içermeyen ürün, makyajın daha güzel görünmesini ve daha uzun süre dayanmasını sağlar.


-FOTOĞRAF VE SELFIE ÇEKİMLERİ İÇİN EN MÜKEMMEL İKİLİ-

Shiseido Synchro Skin Foundation ve Shiseido Ibuki Smart Filtering Smoother


Shiseido Synchro Skin Foundation, doğal görünümlü ten makyajı için en iyi fondötenlerden biri. Cildi ikinci bir ten gibi yumuşacık şekilde sarıp sarmalıyor. Bu fondötenin en ayırt edici niteliği, cilde uyum sağlaması ve gün içinde de bu özelliğini sürdürmesi. Çünkü cilt gün içinde yağlanıyor, matlaşıyor ya da kuruyabiliyor. İşte Synchro Skin fondöten cildin tüm bu değişikliklerine anında adapte olarak, cildi gün boyu taze ve canlı gösteriyor. Hafif olmasına rağmen uzun süre dayanıklı bir yapıya ve yağsız bir formüle sahip. O yüzden tüm cilt tiplerine, genç ciltler de dahil, rahatlıkla uygulanabilir.

Fondötenden önce cildinize Shiseido Ibuki Smart Filtering Smoother makyaj bazını sürerseniz, makyajın daha da mükemmel olmasını sağlarsınız. Çünkü, bu baz, cilt yüzeyini düzgünleştirir, düzeltir, makyajın kalıcılığını artırır ve cildi nemlendirir. Yağsız formülü ile gözenekleri, kırışıklıkları ve ince çizgileri minimize ederek cilt dokusunu eşitler. Cilt yüzeyini flulaştırarak kusursuz bir makyaj için mükemmel bir zemin hazırlar. Zaten bu ürünün sloganı: Filtresiz selfie'ye ve fotoğraflara merhaba!

Hadi şimdi hemen bir selfie çekin ve kendinize bakın, Hollywood yıldızları kadar kusursuz cildinize hayran kalın!


-KUSURSUZ KAPATICILIK İÇİN MÜKEMMEL İKİLİ-

Shiseido Radiant Lifting Foundation SPF15 ve Shiseido Pore Smoothing Corrector


Shiseido Radiant Lifting Foundation SPF15, ciltteki gölgeleri gideren ve cilde ışıltılı bir parlaklık kazandıran fondötendir. Varsa ince çizgileri, kırışıklıkları, donukluğu azaltır. Sıkı ve gergin bir görünüm için cilde flu bir efekt verir. Cilde ışıltılı bir pürüzsüzlük ve 24 saat boyunca nem sağlar. Kremsi yapıdadır. Yüksek kapatıcılığa sahiptir, parlak bitişlidir. Güneş koruma faktörü 15’tir. Normal ve kuru ciltliler için idealdir.

Fondöteni sürmeden önce cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ