Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
NARS RADIANT KOMPAKT FONDÖTEN Mİ, ALL DAY LUMINOUS PUDRA FONDÖTEN Mİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
iliş

Fondöten

NARS RADIANT KOMPAKT FONDÖTEN Mİ, ALL DAY LUMINOUS PUDRA FONDÖTEN Mİ?

 • Temmuz 07, 2020

Kompakt fondöten deyince hala birçok kadının kafası karışıyor. Ama aslında bu ürünleri çok net tanımlayabiliriz: 

- Kompakt fondötenlerin amacı cildi kadifemsi bir görünüme ulaştırmaktır.

- Yoğun kapatıcılığa sahiptirler. 

- Pudra görünümlü fondöten kapatıcılığında bu ürünlerin en önemli özelliği ise ıslak ve kuru kullanılabilme özellikleridir. Kuru süngerle uyguladığınızda doğal kadifemsi bir cilt ederken, nemli süngerle uyguladığınızda yoğun kapatıcılığa sahip pürüzsüz bir cilt görünümü kazanırsınız. 

- Fondöten özelliği taşımasına rağmen likit bir yapısı olmadığı için pratiktirler, her zaman her yerde uygulanabilir ve üzerine sabitleme için pudra sürmeye gerek kalmaz. Üstelik çok da kalıcıdırlar. 

Kompakt fondötenleri kimler kullanmalı, kimler kullanmamalı?

Yoğun ve mat dokularından dolayı çizgilerin arasına dolup kırışıklıkları daha çok ortaya çıkarabilirler. O yüzden kompakt fondötenleri olgun ciltlerde kullanmamak daha iyi olur. Kompakt fondötenler özellikle yağlı ve karma ciltliler için idealdir. Cildin parlak ve yağlı görüntüsünü kontrol altına alırlar. Cilt ile çok güzel bütünleşirler. Ama kuru ciltlilerin de kullanabileceği kremsi formda olanları da vardır.
 


ÖDÜLLÜ BİR ÜRÜN / NARS RADIANT CREAM COMPACT FOUNDATION SPF25

 

- Allure Dergisi tarafından 2014’ün ‘En İyi Güzellik Ürünü” seçilen Nars Radiant Compact Foundation yani aydınlatıcı krem kompakt fondöten, pudra-renkli nemlendirici-fondöten üçlüsünün bir birleşimidir.

- Krem dokulu olduğu için nemlendiricidir ve likit fondötenin tüm kapatıcılığına sahiptir. 

- Kremsi yapısından dolayı en kuru ciltliler bile rahatlıkla kullanabilir. Yağlı ciltler öncesinde matlaştırıcı bir baz kullanırlarsa daha iyi olur. Nars Pore Refining Primer, yağsız bir bazdır, cildi matlaştırır, gözenekleri sıkılaştırır. 

- Süngeri nemlendirip uygulama yaptığınızda ürünün kapatıcılığı artar ve daha ışıltılı, nemli bir görünüm elde edersiniz. Sünger ile kuru uygulama yaparsanız daha doğal bir görünüm elde edersiniz. 

- Kapatıcılığı ayarlanabilir, istediğiniz örtücülüğü elde edene kadar üst üste uygulama yapabilirsiniz.

- Güneş koruma faktörü 25’tir, güçlü bir cilt koruması sağlar. 
 

 


ÖZEL IŞILTI TEKNOLOJİSİNE SAHİP / NARS ALL DAY LUMINOUS POWDER FOUNDATION SPF24 

Nars All Day Luminous Powder Foundation, özel ışıltı teknolojisi ile cildi pürüzsüzleştiriyor ve ciltteki renk bozukluklarını dengeliyor. Böylece cilt aydınlık ve berrak bir görünüme kavuşuyor. 

- Pudra yapılı bir üründür. Çok kuru ve olgun ciltler hariç tüm cilt tipleri için idealdir. Kuru ciltliler öncesinde nemlendirici bir baz sürüp öyle uygulama yapabilirler. Nars Multi-Protect Primer Broad Spectrum SPF 30, cildin ihtiyacı olan bölgelerde nem özelliğini arttırır ve yağı emer. Makyaja cildi hazırlar.

- Cilde kadifemsi bir görünüm verir.

 

- Cilde yüksek nem verirken, SPF24 ile cildi zararlı ultraviyole ışınlarından koruyor. Islak ve kuru kullanılabilme özelliğinden dolayı kapatıcılığı ayarlanabiliyor. 

- Işıltılı bir bitiş için Nars Mie Kabuki fırça ile uygulama yapın. Orta dereceli bir kapatıcılık için Nars Kabuki Mizubake fırçayı kullanın. Maksimum kapatıcılık için kendi süngerini nemli kullanın ve yüzün merkezinden dışarı doğru uygulama yaparak sürün.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ