Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
NEMLENDİRİCİYE RAĞMEN CİLDİNİZ HER DAİM KURU MU?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
CLARIFYING CLEANSING FOAM
SHISEIDO
Tüm Ciltler İçin Arındırıcı Köpüren Temizleyici
2.250,00 TL

Nemlendirici

NEMLENDİRİCİYE RAĞMEN CİLDİNİZ HER DAİM KURU MU?

 • Temmuz 21, 2020

Sadece nemlendirici sürmek işe yaramıyorsa, cildinizi uyarıp kendine getirmek için aslında yapacaklarınız çok basit. Her gün dikkat ettiğiniz şeyler size güzel bir ciltle geri dönecektir. Tembelliği bırakıp işe koyulun, bu önerileri alışkanlık haline getirin. İnanın hiç zor değil!
 
Shisiedo Clarifying Cleansing Foam

1) Cildinizi mutlaka düzenli olarak temizleyin, makyajla uyumayın. Makyajla uyumak cildinize yapacağınız en büyük kötülük olur. Gözenekler tıkanır, cildinizde sivilce ve siyah nokta gibi problemler baş gösterebilir. Temizleyici olarak Shiseido Clarifying Cleansing Foam ile cildinizi her gün temizlemelisiniz.

2) Cildinizi düzenli olarak uyarın. Yani her gün günde 3 defa parmak darbeleri ile yüzünüze masaj yapın. Kan dolaşımınız hızlanır, cildiniz canlı ve sağlıklı gözükür.

3) Haftalık peeling yapmak, cildinizdeki tüm ölü tabakayı siler süpürür. Alttan canlı bir deri ortaya çıkar. Waso Peeling içeriğindeki tofu peyniri özleriyle cildinizi pürüzsüzleştirir, parlak gösterir.

4) Her gün güneş koruyucu ürün kullanmaya özen gösterin. Makyaj altına da sürülebilir olursa çok iyi olur. Shiseido Urban Environment UV Protection SPF50 cildinizi korurken, nemlendirir ve besler. Olumsuz çevresel faktörlere karşı cildinizi 365 gün koruyabilir.
 

shiseido glow revival serum

5) Serum kullanın. Serumlar yoğun bakım kürleridir ve ciltte etkileri gözle görülür şekilde yüksektir. Shiseido Bop Glow Revival Serum, tamamen parlak bir cilt yaratmaya odaklanarak ,cildi kusursuzlaştıran çok fonksiyonlu bir serumdur. Deneyin, etkisini görün!6) Eğer çok acil bir çözüm arıyorsanız Nars Multiple Copacabana ile cildinizin yüksek yerlerine aydınlık verin, günü kurtarın! Kimse sizin donuk ve cansız bir cilde sahip olduğunuzu anlayamaz.

7) Aydınlatıcı özellikli nemlendirici kullanın. Shiseido Glow Revival Cream, 24 saat boyunca yoğun nemlendirme sağlayarak cildi yeniler ve zaman içinde doğal olarak azalan parlaklığı geri kazandırır.

8) Beslenme düzeninizi değiştirin. Kafein, şeker ve fast food gıdaları minimumda tüketin. Bol su için ve sebze, meyve ağırlıklı beslenin. Beslenmenin cilt üzerinde doğrudan etkileri vardır, unutmayın!

Cildinizin sesine her zaman kulak verin!

Tüm bunları yapıyorsunuz ama cildiniz geçici olarak düzelip sonra yine kuru, solgun ve mat mı oluyor? İşte, bu cildinizin size ‘imdat’ deme şekli! Onu tekrar aydınlık ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için önerilerimize kulak verin. Nars Skin serisindeki ürünlerle parlak ve taze görünen bir cilde kavuşabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ