;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SARI SAÇLILARIN MUTLAKA KULLANMASI GEREKEN 3 ÜRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
HERBAL HAIR CARE OIL
ASHLEY JOY

HERBAL HAIR CARE OIL

Bitkisel Saç Bakım Yağı
299,90 TL

Cilt Bakım

SARI SAÇLILARIN MUTLAKA KULLANMASI GEREKEN 3 ÜRÜN

 • Temmuz 06, 2020

Saçlarınız boya, röfle ve balyaj gibi işlemlerden sık sık geçiyorsa, sıkı bir bakıma ihtiyacı mutlaka vardır. Çünkü bu işlemler oldukça yıpratıcıdır ve saçları bir süre sonra kurutur, cansızlaştırır ve inceltir. Hal böyle olunca saçlarınız iyi görünsün diye sürekli fön çektirmek zorunda kalırsınız. Eğer sarı saçlarınız varsa veya bir dönem olduysa, ne demek istediğimizi çok iyi biliyorsunuzdur. Ne diyoruz; sarışının halinden başka bir sarışın mutlaka anlar!

 

Sarı saçlılar için –denenmiş ve sonuçları başarılı bulunmuş- olmazsa olmaz 3 bakım ürününü yazdık.

 

1) SAÇIN TAMAMINA: 24 bitkisin yağın karışımından oluşan bakım yağı

 

Ashley Joy Bitkisel Saç Bakım Yağı, 24 bitkisel yağ ile zenginleştirilmiş bakım yağıdır. Özellikle boyalı ve yıpranmış saçlar için uygundur. Saçları parlatır, yumuşatır ve besler. 

 

Uygulama: Yoğun bakım için avucunuza aldığınız saç bakım yağını ellerinizde yayın, kuru saçınıza eşit miktarda dağıtın. Yağı uyguladıktan sonra saçlarınızı sıcak havlu ile sararak yaklaşık 20 dakika bekletin. Sonra şampuan uygulayıp saçlarınızı durulayın. 

 

2) SAÇ UÇLARINA: Argan kürü

 

Marrakesh Argan Oil Light, ince telli ve kuru saçları onaran, çevreye karşı koruyan ve elektriklenmeyi önleyen hafif yapılı saç bakım yağıdır. ince telli saçlar için yoğunluğu azaltılmış, kenevir ve argan yağı içeren özel formülü sayesinde saçı derinlemesine nemlendirerek yumuşatır. İşlem görmekten yıpananan, mat saçlara canlılığını geri kazandırır.

 

Uygulama: Marrakesh Argan Oil Light’ı avucunuza sıkın. Avuç çinizdeki yağı dairesel hareketler ile çözdürün ve nemi alınmış saç uçlarınıza yedirerek uygulayın.

 

3) ONARICI SAÇ MASKESİ: Haftada 2-3 yoğun bakım şart

 

Shiseido Hair Care Intensive Treatment Hair Mask, çok yıpranmış saçlar için yenileyici ve onarıcı saç bakım maskesidir. Saça canlılığını yeniden kazandırır. Saçların dökülmesine ve incelmesine neden olan hasarlardan onları korur. Saçlar kolay şekle girer ve taranır. Saça doğal ve sağlıklı görünümünü düzenli kullanım ile geri kazandırır. 

 

Uygulama: Saçınızı şampuanlayıp duruladıktan sonra fazla ıslaklığı alın. Maskeyi eşit bir şekilde saçınıza sürün. Çok az bekletin ve sonra iyice durulayın. Maskenin mükemmel hızlı etkisi nedeniyle uygulandıktan sonra hemen durulayabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ