Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SHISEIDO SYNCHRO SKIN FONDÖTEN ÖDÜLLERİ KAPTI!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Fondöten

SHISEIDO SYNCHRO SKIN FONDÖTEN ÖDÜLLERİ KAPTI!

 • Temmuz 09, 2020

 

2017’nin daha ilk günlerinde Marie Claire ve Elle dergileri tarafından ödüle layık görülen Synchro Skin fondötene kısa bir bakış atalım mı? 

 

Gün geçtikçe alametifarikası daha çok anlaşılan Shiseido Synchro Skin fondöten, 2016’ya sakin ama iddialı bir giriş yapmıştı. 2017’ye ise oldukça ses getiren hızlı bir başlangıç yaptı. Daha yılın ilk aylarında dünyanın en prestijli kadın dergilerinden güzellik ödüllerini teker teker almaya başladı!

 

Synchro Skin Lasting Liquid Foundation SPF20, Fransız Marie Claire dergisi tarafından ‘2016’nın en inovatif güzellik ürünü’ seçildi.

 

Paris Grand Palais’de düzenlenen Elle Güzellik Ödülleri’nde ise ‘2016’nın en iyi fondöteni’ ödülüne layık görüldü. Derginin uluslararası edisyonlarındaki 46 baş editörü tarafından bu ödüle seçildi. 

 

 

Yılın daha ilk ayında global 2 ödülü kapan Shiseido Synchro Skin fondötene bu ödülleri kazandıran temel özellikleri özellikleri neler?

 

- Bu fondöten, ‘Tepkisel Algı Teknolojisi’ ile gün içindeki cilt değişikliklerine uyum sağlayan likit bir fondöten. Yani cildiniz gün içinde yağlanıyorsa, hemen yağlanan cilde adapte olup onu dengeli gösteriyor. Kuruyan, kızaran ciltler için de aynısı geçerli... Cildin gün içindeki tüm değişimlerine uyum sağlayarak, onu sağlıklı ve dengeli gösteriyor.

 

- Renk düzensizlikleri ve hafif- orta dereceli cilt kusurlarını çok güzel örtüyor. Bunun için fondöteni cildinize kat kat uygulayabilirsiniz. İncecik ve hafif yapısıyla cildi asla yormuyor, yıpratmıyor

 

- Cilt ile senkronize olan bu yapısı ile cildin güzelliğini ortaya çıkarıyor ve cilt rengini canlandırıyor. Cilde modern mat ve doğal bir görünüm veriyor.

 

- Gözenek ve ince çizgi görünümünü minimize ediyor; gün boyu taze ve yenilenmiş bir görünüm sağlıyor. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ