;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SUYA DAYANIKLI YAZ MAKYAJI NASIL YAPILIR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Suya Dayanıklı Makyaj

SUYA DAYANIKLI YAZ MAKYAJI NASIL YAPILIR?

 • Temmuz 12, 2020

Yaz demek güneş demek; ama aynı zamanda nem, ter ve su demek. Eğer plajda veya havuz başında da cildinizin uzun saatler boyunca sağlıklı ve iyi görünmesini istiyorsanız suya dayanıklı kozmetikler kullanabilirsiniz.

İşte, şimdi size suya dayanıklı pratik yaz makyajının nasıl yapılacağını anlatacağız.

Suya dayanıklı makyaj nasıl yapılır?

1) Kullanmaya başlamamız gereken ilk ürün Shiseido Sports BB Cream SPF50. Bu, ıslandıkça cildi koruma etkisi artan WetForce Teknolojisi ile güçlendirilmiş bir BB krem. Bu bakımdan suya ve tere oldukça dayanıklı. Doğal bitişli ve ortaya yakın kapatıcılığı var. Süper hafif yapılı olduğundan cilt üzerinde ağırlık yapmıyor. SPF50 ile yüksek korumalı bir güneş kremi kadar cildi koruyor.

Ten ürününde alternatif ürün isterseniz Shiseido’nun güneş makyajı serisindeki fondötenlerden biri olan Shiseido UV Protective Liquid Foundation SPF30’u tercih edebilirsiniz. Bu, UVA/UVB koruma etkisiyle cildi ışın yaşlanmasına karşı koruyan likit yapıda fondötendir. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığı vardır. Nemli ve ışıltılı bitiş sağlar. Yaşlanmaya neden olan içsel güneş hasarına karşı cildi korur, yoğun nemlendirici etki sağlar.

ÖNERİ: Cildinize hiçbir şey sürmek istemeyip sadece cildinizi güneş ışınlarından koruyup ve cildinizi pürüzsüz göstermek isterseniz Shiseido Waso Color Smart Day Moisturizer SPF30 kullanmalısınız.Bu, cilt rengini düzenleyen günlük nemlendiricidir. Cilde tazelik verir ve cildi canlandırır. Tüm gün boyunca cildi nemlendirir. SPF30 ile UV ışınlarına karşı korur. Normal ve kuru ciltler için 2 çeşidi vardır.

Shiseido Waso Color Smart Day Moisturizer SPF30

2) Daha sonra lokal olarak kapatmaya ihtiyaç duyduğunuz kızarıklar ve sivilceler varsa, bunlar için Shiseido UV Protective Stick Foundation SPF30 kullanabilirsiniz. Suya ve tere dayanıklı bu stik fondöten ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Hem doğal bir görünüş, hem de suyla temas halinde akmıyor.

4) Dudaklarda ise Shiseido UV Lip Color Splash SPF30 kullanmalıyız. Güçlü güneş ışığında bile dudakları nemli tutan ve SPF30 ile UV ışınlarından koruyan şeffaf renkli dudak nemlendiricisidir. Dudakları korurken aynı zamanda güzel ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Uygulamadan saatler sonra bile dudaklarınız iyi görünmeye devam eder.

6) Biraz parlaklık nasıl olur? Güzel olur. Tam sahil görünümü! %75 su bazlı olan likit aydınlatıcı Shiseido Synchro Skin Illuminator’ın 2 renginden birini tercih etmeniz harika olur.

Shiseido Synchro Skin Illuminator

7) Nars’ın Multiple serisi de çok yönlü olduğu için yaz makyajı olduğu için ideal. Matte Multiple Siam, tatlı kırmızı rengiyle hem dudaklara hem yanaklara uygulanabilir. Çok hafif uygularsanız, güneş öpücüğü gibi görünebilir teninizde...

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ