;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
TREND ALARMI: AYDINLIK VE SAĞLIKLI CİLT! SONBAHARA HAZIRLIK...
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Kırışıklıklar

TREND ALARMI: AYDINLIK VE SAĞLIKLI CİLT! SONBAHARA HAZIRLIK...

 • Temmuz 18, 2020

Yazdan çıkan cilt fazlasıyla yıpranmış, yanmış (bronzlaşmış) ve ölü hücre biriktirmiştir. Üstüne bir de yeni mevsim gelince, cildimiz isyan edebilir. Cildimizi tekrar aydınlık ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için yapabileceklerimiz var elbette. 

Sonbahara cildimizi nasıl hazırlamalıyız? Sizin için etkili ve pratik bir cilt bakım reçetesi yazdık.
 

 

Peeling

 

Peeling cildinize yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biri! Peeling, cildinizde biriken tüm ölü derileri ve kirleri temizler. Cildinizi tazeler. Kalıntılarından arınan cilt resmen yeniden doğar! Aydınlık ve ve taze bir görünüme kavuşur. Bunun için en favori ürünlerimizden biri olan Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs’i size öneriyoruz. Bu yenileyici diskleri haftada bir cildinize uygulayın, bununla birlikte başka ürün kullanmanıza gerek yok. 2 ayda cildinizin yenilenip değiştiğine tanık olacaksınız! Mucizevi bir ürün! Peki bu ürün nasıl çalışıyor?

 

Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs, anında etki eden, pürüzsüz ipeksi bir cilt yaratan, aydınlık ve mükemmel parlaklık sağlayan, cildi yenileyen pratik disklerdir. Tırtıklı tarafı ideal soymayı sağlarken yumuşak tarafı cildi mikro hassasiyet ile rahatlatır. Canlı bir netlik kazanmış sağlıklı görünümlü bir cilt yaratır.

 

Disklerin dokumalı yüzü etkili bir soyma sağlar, cildi arındırır. Yumuşak yüzü ipeksi aydınlıkta bir cilt yaratmak için cildi aydınlatır, sağlık dolu ışıltı sağlar. Ambalajın içinde 8 adet disk bulunur, her disk tek kullanım içindir. Bu uygulamadan sonra cildiniz canlanır ve tazelenir. Cildinizdeki ışıltı, temizlik ve canlılık farkını hemen fark edersiniz. 

 

 

Maske

 

Maskeler cildinize yoğun bakım yaparlar. Etkileri anında görülebilir. Kuruyan cildi nemlendirir ve beslerler. Shiseido Vital Perfection LiftDefine Radiance Face Mask, cilde anında sıkılık, toparlama ve gerginlik kazandıran V şeklinde maskedir. Sarkma görünümünü anında azaltır. Yüz konturunun hemen belirginleşmesini sağlar. Özellikle çene hattını hedefler. Gülümseme çizgilerinin görünümünü azaltır. Cildi aydınlatır. Sarkmanın neden olduğu çizgilerin görünümünü yumuşatır. Lekelere ve eşitsiz cilt tonuna neden olan melanin üretimini bastırır. Sadece 1 kullanımdan sonra yüz ve çene çizgisindeki yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltır.

 

Shiseido Vital Perfection LiftDefine Radiance Face Mask Bu 2 parçalı maske, sadece 10 dakika içinde (bir uygulamadan sonra) konturları ve donukluğu gözle görülür şekilde iyileştirir, yüz ve çene çizgisini canlandırır.

 

Nemlendirme ve serum

 

Nemlendirici kullanmanın mevsimi yoktur. Cildimizin her zaman neme ihtiyacı fazlasıyla var! Ama yaz sonu, mevsim geçişleri gibi özel zamanlarda cildimizin “nem, nem” diye ağladığı bir gerçek. Cildinizi ve neme doyurmak için yoğun besleyici ve nemlendirici özelliği olan ürünler kullanmalısınız.
 

Bizce cildiniz için ‘Süper güçler’ diye geçen Shiseido Ultimune ve Shiseido Vital Perfection LiftDefine Radiance Serum ikilisinden yardım almalısınız. Cildiniz hem onarılır, hem sıkılaşır, nemlenir, beslenir ve de aydınlanıp parlar! Uzmanlara göre bu ikisini birlikte kullanan, cildindeki etkileri görünce bir daha asla ondan vazgeçemeyecek. 

Neden?
 

Bir süre önce  piyasaya çıkan Ultimune, düzenli kullanımla cildin tıpkı doğduğu andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Ultimune kullanıcıları bunu çok iyi bilir! 1 haftada cilt tonu daha parlak, ışıltılı, dengeli ve berrak olur. 4 hafta sonunda ise cilt hatları daha az kırışık, daha az ince çizgili, çok daha esnek ve sıkı görünüme kavuşur. 
 

Vital Perfection LiftDefine Radiance Serum ise, cildi şekillendiren ve aydınlatan anti-aging etkili yüz ve boyun serumudur. Sarkmanın neden olduğu gülümseme çizgilerinin görünümünü yumuşatır. Lekelere ve eşitsiz cilt tonuna neden olan melanin üretimini bastırır. Hem yüz hem de boyun bölgesinde kullanılabilen bu özel içeriklere sahip serum ile  Sadece 4 hafta içinde yüzün ve boynun yaşlanma görünümünde önemli bir değişim olur. Donukluğu ve sıkılık kaybını gözle görülür şekilde iyileştirir.

 

Hollywood’un sırrı

Bu ikilinin kusursuz ve ışıltılı cilt sırrını elbette herkesten önce Hollyood yıldızları keşfetti. Özellikle Leighton Meester’ın cildi o kadar ilham verici görünüyor ki, bu ikilinin süper gücüne sonuna kadar inanıyoruz. 

 

Lekeleri unutmayalım!

 

Ah bir de lekeler var tabii! Herhangi bir sebeple oluşmuş lekeler canınızı sıkıyorsa, çaresi var. Lekelerle savaşmak için düzenli olarak etkili bir leke serumu kullanırsanız, lekelerinizden kurtulursunuz. Shiseido White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum, aydınlık ve parlak bir cilt için koyu lekeleri, cilt donukluğunu ve ton eşitsizliğini hedef alan serumdur. Cildin iç ve dış melanin bölgelerini özel olarak formüle edilmiş bileşenler ile etkiler. Koyu lekeleri, cilt donukluğunu ve ton eşitsizliğini iyileştirir ve yenilerin oluşmasını önler. İçten parlayan daha eşit ve aydınlık bir cilt ortaya çıkar. Sadece 1 haftada daha berrak bir cilde kavuşursunuz. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ