Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
SHISEIDO

BENEFIANCE PURE RETINOL INTENSIVE REVITALIZING FACE MASK

Saf Retinollü Yüz Bakım Maskesi
470,00 TL 352,50 TL
SHISEIDO

BIO-PERFORMANCE SUPER EXFOLIATING 8 DISCS

Cildi Yenileyen ve Aydınlatan Çift Taraflı Diskler
520,00 TL

Cilt Bakım

TREND ALARMI: AYDINLIK VE SAĞLIKLI CİLT! SONBAHARA HAZIRLIK...

 • Temmuz 18, 2020

Yazdan çıkan cilt fazlasıyla yıpranmış, yanmış (bronzlaşmış) ve ölü hücre biriktirmiştir. Üstüne bir de yeni mevsim gelince, cildimiz isyan edebilir. Cildimizi tekrar aydınlık ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için yapabileceklerimiz var elbette. 

Sonbahara cildimizi nasıl hazırlamalıyız? Sizin için etkili ve pratik bir cilt bakım reçetesi yazdık.
 

 

Peeling

 

Peeling cildinize yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biri! Peeling, cildinizde biriken tüm ölü derileri ve kirleri temizler. Cildinizi tazeler. Kalıntılarından arınan cilt resmen yeniden doğar! Aydınlık ve ve taze bir görünüme kavuşur. Bunun için en favori ürünlerimizden biri olan Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs’i size öneriyoruz. Bu yenileyici diskleri haftada bir cildinize uygulayın, bununla birlikte başka ürün kullanmanıza gerek yok. 2 ayda cildinizin yenilenip değiştiğine tanık olacaksınız! Mucizevi bir ürün! Peki bu ürün nasıl çalışıyor?

 

Shiseido Bio-Performance Super Exfoliating Discs, anında etki eden, pürüzsüz ipeksi bir cilt yaratan, aydınlık ve mükemmel parlaklık sağlayan, cildi yenileyen pratik disklerdir.Tırtıklı tarafı ideal soymayı sağlarken yumuşak tarafı cildi mikro hassasiyet ile rahatlatır. Canlı bir netlik kazanmış sağlıklı görünümlü bir cilt yaratır.

 

Disklerin dokumalı yüzü etkili bir soyma sağlar, cildi arındırır. Yumuşak yüzü ipeksi aydınlıkta bir cilt yaratmak için cildi aydınlatır, sağlık dolu ışıltı sağlar. Ambalajın içinde 8 adet disk bulunur, her disk tek kullanım içindir. Bu uygulamadan sonra cildiniz canlanır ve tazelenir. Cildinizdeki ışıltı, temizlik ve canlılık farkını hemen farkedersiniz. 

 

 

Maske

 

Maskeler cildinize yoğun bakım yaparlar. Etkileri anında görülebilir. Kuruyan cildi nemlendirir ve beslerler. Shiseido Pure Retinol Instant Treatment Face Mask, cildin doğal iyileşme fonksiyonunu teşvik eden ve cildin yüzeyini güzelleştiren yoğun nemlendirme sağlayan, 4 adetlik konsantre bakım maskesidir. İlk uygulamada etki göstermeye başlayan Retinollü yüz bakım maskesi, kuru, mat ve kırışık cilt görünümünü ortadan kaldırır. Cildi derinlemesine nemlendiren maske, kolajen üretimini arttırarak daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar. 

 

Bu maske ünlü yıldızlar arasında da çok sevilen ve popüler olan bir maske. Kate Hudson bir röportajında, Shiseido Pure Retinol Instant Treatment Face Mask ile cildinin güzelliğini koruduğunu açıklamıştı. Özellikle cildinizi yorgun, donuk ve cansız hissettiğiniz zamanlarda acil durum kurtarıcısı olarak bu maskeyi uygulayabilirsiniz. 

 

 

Nemlendirme ve serum

 

Nemlendirici kullanmanın mevsimi yoktur. Cildimizin her zaman neme ihtiyacı fazlasıyla var! Ama yaz sonu, mevsim geçişleri gibi özel zamanlarda cildimizin “nem, nem” diye ağladığı bir gerçek. Cildinizi ve neme doyurmak için yoğun besleyici ve nemlendirici özelliği olan ürünler kullanmalısınız.
 

Bizce cildiniz için ‘Süper Güçler’ diye geçen Shiseido Ultimune ve BOP Revival Glow Serum ikilisinden yardım almalısınız. Cildiniz hem onarılır, nemlenir, besler ve de aydınlanıp parlar! Uzmanlara göre bu ikisini birlikte kullanan, cildindeki etkileri görünce bir daha asla ondan vazgeçemeyecek. 
 

Neden?
 

Bir süre önce piyasaya çıkan Ultimune, düzenli kullanımla cildin tıpkı doğduğu andaki gibi göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olur. Ultimune kullanıcıları bunu çok iyi bilir! 1 haftada cilt tonu daha parlak, ışıltılı, dengeli ve berrak olur. 4 hafta sonunda ise cilt hatları daha az kırışık, daha az ince çizgili, çok daha esnek ve sıkı görünüme kavuşur. 
 

Revival Glow Serum ise, tamamen parlak ve kusursuz bir cildi hayal olmaktan çıkarıp gerçeğe taşır. Özel içeriği sayesinde serum, cilt tonunu etkin bir şekilde düzeltir; kızarıklık, kırışıklık ve gözenek görünümünü en aza indirir. Kadınların en büyük şikayetlerinden biri olan renk dengesizliğini ve koyu lekeleri azaltır. 
 

 

Ultimune, hasar verici faktörlere karşı cildin direncini ve bağışıklığını arttırırken, Glow Serum’da cildin doku, ton ve kontürünün bozulmasına neden olan kılcal damar hasarını onarır. Glow Revival’ın faydaları Ultimune kullanımı ile daha da güçlenir. Cildin bağışıklığı, kılcal damarların daha etkin çalışmasına olanak sağlamak için yeniden yapılanır ve Glow Serum’dan maksimum fayda sağlamak için ideal ortam sağlanmış olur. Sabah ve akşam olmak üzere yüzünüze önce Ultimune'u sonra Glow Revival'i sürün.

 

Hollywood’un sırrı

Bu ikilinin kusursuz ve ışıltılı cilt sırrını elbette herkesten önce Hollyood yıldızları keşfetti. Özellikle Leighton Meester’ın cildi o kadar ilham verici görünüyor ki, bu ikilinin süper gücüne sonuna kadar inanıyoruz. 

 

Lekeleri unutmayalım!

 

Ah bir de lekeler var tabii! Herhangi bir sebeple oluşmuş lekeler canınızı sıkıyorsa, çaresi var. Lekelerle savaşmak için düzenli olarak etkili bir leke serumu kullanırsanız, lekelerinizden kurtulursunuz. Shiseido Intensive Anti-Spot Serum, gözle görülen inatçı lekeleri azaltmak için özel geliştirilen yoğun bir güç formülü içeren üstün leke karşıtı serumdur. Lazere alternatif gösterilen tek serumdur! Düzenli kullanımla lekelerinizin açıldığını kesinlikle farkedeceksiniz!

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ