Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
TREND ALARMI: TAHİTİ BRONZLUĞU!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Highlighter

TREND ALARMI: TAHİTİ BRONZLUĞU!

 • Temmuz 18, 2020

Yazın en sevdiğimiz görünüm bronzluk! Güneşlenme çabamız hep bu sebepten... Ama özellikle son yıllarda güneşlenmeden de bronz görünmek mümkün. Çünkü yeni nesil bronz kozmetik ürünleri bir harika! Onlarla güneş altında yatmadan doğal bronz görünüm elde edebiliyoruz.

 

Nars Laguna Bronz Pudra


Nars’ın ikonik bronz pudrası Laguna, bronzluğa mükemmel bir atıf adeta... Bu ürünü kullanan herkes çok seviyor ve ondan asla vazgeçemiyor. Hem kontür, hem bronz pudra, hem allık olarak kullanılan Laguna ile sıcak ve doğal bir bronzluk elde edebilirsiniz.

Nars’ın Kabuki Yachiyo fırçası ile yuvarlak ve yumuşak hareketlerle yüzün merkezinden dışına doğru uygulama yaparsanız, tüm yüzünüze doğal bir bronzluk kazandırırsınız.
Nars Kabuki Ita fırça ile mükemmel bir kontür uygulaması yapabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizi en iyi şekilde vurgularsınız.

Nars Illuminator Orgasm


Yüzünüze bronzluk verdiğiniz şimdi onu biraz parlatmaya ne dersiniz? Nars Illuminator Orgasm ile yanaklarınıza hem biraz renk hem ışıltı verin. Sonra ufak bir dokunuş göz kapaklarınıza da yeter. Hatta dudaklarınıza bile parlaklık verebilirsiniz. Bu şekilde bütünde gerçek bir güneş bronzluğu ve parlaklığı elde etmiş olursunuz.

Nars Illuminator Copacabana


Copacabana ile göz pınarlarınıza ve kaş kemiği altına uygulama yapın. Böylece gözleriniz daha parlak, kaşlarınız da daha kalkık ve şekilli görünür.

Bronz renkli tropik vücut yağı Nars Monoi Body Glow

 

Yüzünüze güneş eli değmiş gibi oldu, peki ya vücudunuz?


Işıltılı tropik vücut yağı Monoï Body Glow, hem eşsiz kokusu hem de yarattığı görünüm ile en çok satan ve en sevilen vücut yağlarından biri. Çikolata renkli pırıltılar taşıyan bu çok amaçlı güzellik yağı, cildi yatıştırır ve nemlendirir. Yalnızca bronzlaşmış teni güzelleştirmek için değil, güneşin altında geçirdiğiniz bir günden sonra cildinizi yatıştırmak, yeniden nemlendirmek ve soyulmayı önlemek için de kullanabilirsiniz. İçeriğinde gerçek Tahiti yağı ve Hindistan cevizi özleri bulunur.

Monoï Body Glow, cilde bronzlaşmış, ışıltılı bir parlaklık kazandırır. Tüm vücudunuza hatta saçlarınızın uçlarına bile uygulayabilirsiniz. Cildiniz hem harika kokacak, hem pürüzsüz ve ışıltılı görünecek...

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ