Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YENİ SHISEIDO GLOW SYNCHRO SKIN FONDÖTENİ NEDEN SEVDİM?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Fondöten

YENİ SHISEIDO GLOW SYNCHRO SKIN FONDÖTENİ NEDEN SEVDİM?

 • Temmuz 14, 2020

 

Makyajda son yıllardaki en önemli trend, parlak bir ten görünümü. Bunu da saten bitişli fondötenler ile elde etmek mümkün. Ama her parlak bitişli fondöten istediğiniz cilde kavuşmanızı sağlıyor mu acaba? 
 

“Ten makyajında doğallık çok önemli. Tamamen mat ürünlerle bunu elde etmek çok zor. Nemli ve parlak bitişli bir görünüm hem çok modern hem de taze bir cilt izlenimi yaratıyor. Son yıllarda doğallık, nemli bir cilt görünümüyle eşdeğer oldu bu yüzden. Bu tarz bir ten görünümü elde etmek için cilde ışıltı veren fondötenleri tercih ediyorum.”- Erkan Uluç
 

Shiseido Synchro Skin fondötenin ışıltı versiyonu olan GLOW Synchro Skin fondöteni deneyen Erkan Uluç, bu fondöteni diğer parlak bitişli fondötenlerden daha çok sevdiğini itiraf ediyor. Peki, neden?
 

Cilde parlak görünüm veriyor ama cildi asla yağlandırmıyor!
 

1) Işıltılı bir fondöten olmasına rağmen ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Cildi yağlandırmıyor. Çünkü ‘Gelişmiş Algı Teknolojisi’ ile üretildiğinden, gün boyunca cildin ton ve nem seviyesi ile senkronize oluyor. Yani cildin gün içindeki değişikliklerine adapte oluyor. Böylece hep iyi ve ilk uygulandığı andaki gibi taze görünüyor.

 

 

İnce yapıda ve tüy kadar hafif yapılı!

 

2) Radyant yapıdaki fondötenler genelde yoğun kıvamda olur ama bu fondöten ince bir yapıya sahip. Cilde uygulandığında hafif ve yumuşak bir his bırakıyor. Gözenek ve çizgileri aynı doğallıkla flulaştırıyor.
 

Kat kat uygulanıp kapatıcılığı arttırılabilir!

 

3) Bence kapatıcılığı da gayet iyi. Ayarlanabilir kapatıcılığı var. Kat kat uygulasanız dahi ciltte ağırlık yapmıyor ve orta düzey örtücülük sağlıyor. Bu da eğer ciltte çok büyük problemler yoksa yeterli oluyor. 

 

“Cildine nem, ışıltı ve doğal kapatıcılık kazandırmak isteyen her kadın için ideal bir fondöten. Bence tüm cilt tipleri kullanabilir çünkü fondötenin senkronize olma özelliği onu her cilt tipine uygun yapıyor.” - Erkan Uluç

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ