Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
YORGUN GÖSTEREN MAKYAJ HATALARI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Kırışıklıklar

YORGUN GÖSTEREN MAKYAJ HATALARI

 • Temmuz 04, 2020

Yorgun ifade veren makyaj hataları... Bu hataların neler olduğunu bizden öğrenebilirsiniz! Sabah kalktığınızda canlı ve taze görünmek istersiniz. Bunun için makyaj yaparsınız ama o da ne? Daha çok yorgun görünüyorsunuz!

İşte, yorgun gösteren makyaj hataları: 
 

Hata 1: Monoton renkler 

 

Tüm yüzünüzde tek renk kullanıyorsanız-örneğin kahverengi- bu sizi yorgun gösterebilir. Daha canlı gözükmek için gözleri, yanakları, kaşları ve dudakları ayrı ayrı beliginleştirin. 
 

Hata 2: Yanlış göz altı kapatıcısı 

 

Çok koyu veya çok açık renk kapatıcı kullanmak sizi kaçınılmaz olarak yorgun gösterecektir. Ten renginizle uyumlu kapatıcıyı bulmak için iyi aydınlatılmış bir odada uygulama yapın. El aynası ile farklı ışıklar altında bakarak yeni bir ürünü test edebilirsiniz. Böylece en doğru tonu bulursunuz.
 

Hata 3: Suya dayanıklı eyeliner kullanmamak 

 

Eğer gözlerinizin altına koyu bir göz kalemi kullanacaksanız çok dikkatli olmalısınız. Boya akar ve dağılırsa rakun gibi görünebilirsiniz! Gerçekten bu riski almak istemiyorsanız, suya dayanıklı kalem kullanın.
 

Hata 4: Çok fazla pudra kullanmak 

 

Çok fazla pudra kullanımı yorgun ve yaşlı bir ifade verir. Aşırıya kaçmayın! Parlaklığı ortadan kaldırmak için yarı saydam bir pudrayı hafifçe yüzünüzde gezdirin, yeterli.
 

Hata 5: Nemlendirici kullanmamak

 

Nemlendirici sürmeden asla makyaj yapmayın! Kuru bir cilt üzerine yapılan makyaj sizi inanılmaz derecede yorgun ve kötü gösterir. Nemlendirici makyajın homojen dağılmasını ve daha iyi görünmesini sağlar.
 

Hata 6: Yanlış eyeliner rengi kullanmak 

 

Soluk tenli iseniz, bronz veya altın eyeliner sizi yorgun ve hasta gösterir. Sıcak tonlu bir cildiniz varsa, gümüş eyeliner da sürmemelisiniz. Cilt tonunuzla uyumlu eyeliner rengi seçin.
 

Hata 7: Gri makyaj 

 

Gri tonları ile yapılan makyaj sizi yorgun ve daha yaşlı gösterir. Tüm cilt tipleri için böyledir. Daha genç ve taze bir görünüm için sıcak renkleri tercih edin.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ