MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TREND ALARMI: ISLAK VE KURU KULLANILAN ÜRÜNLERLE NELER YAPABİLİRİM?

Çok yönlü ürünlerle neler yapabilirsiniz neler... Islak ve kuru kullanılan ürünler çok pratiktir, çok kullanışlıdır, acil durumların kurtarıcısıdır. Çünkü onları makyajda farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

06 Haziran 2018 Çarşamba

Nars Matte Multiple, Nars Dual Intensity allık ve farlar... Bu ürünlerin hepsi ıslak ve kuru kullanılabiliyor. Üstelik çok farklı şekillerde.

Allık olarak 
Dual Intensity farlar hariç, Matte Multiple ve Dual Intensity allıkları hem ıslak hem kuru olarak yanaklarınızda kullanabilirsiniz. Doğal görünüm için kuru, daha satenimsi bitiş için ürünleri ıslak kullanın.

Aydınlatıcı olarak
Ürünleri ıslak olarak kullandığınızda elmacık kemiklerinizin üstü, kaş kemiği ve dudak üzerinde aydınlatıcı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renk seçeneğiniz o kadar fazla ki...

Ruj olarak 
Matte Multiple’ın Anguilla (pembe), Exumas (kayısı kırmızısı), Siam (açık kırmızı), Laos (mercan pembe) tonlarını dudaklarınızda ruj olarak da kullanabilirsiniz. Bu renkler dudaklara sağlıklı ve natürel bir görünüm verecektir. Mat görünüm için kuru, daha nemli görünüm için ıslak kullanabilirsiniz.

Far olarak 
Dual Intensity’lerin hepsini ve Matte Multiple’ın Anguilla (pembe), Exumas (kayısı kırmızısı), Siam (açık kırmızı), Laos (mercan pembe) tonlarını far olarak gözlerinizde kullanabilirsiniz, ıslak veya kuru. Nasıl görünmek isterseniz...

Kontür için
Matte Multiple’ların Altai (pembemsi bronz), Vientiane (bakır bronz), Cappadoce (altın pırıltılı bronz) tonları ve Dual Intensity allıkların Fervor ile Craving’teki koyu renkleri yüze kontür yapmak için mükemmeldir. 

TREND ALARMI: ISLAK VE KURU KULLANILAN ÜRÜNLERLE NELER YAPABİLİRİM?
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter