​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


PRECISION LIP BRUSH - 302
%50
MAKE UP FOR EVER

PRECISION LIP BRUSH - 302

Hassas Dudak Fırçası

32

32,00 TL


64,00 TL

Make Up For Ever Precision Lip Brush 302; dudaklarda hassas bir uygulama ve dudak çevresinin belirginleştirilmesi için uzun ve dayanıklı bir fırçadır.

Birlikte Kullan
ROUGE ARTIST PALETTE

Make Up For Ever

ROUGE ARTIST PALETTE

5’li Ruj Paleti

62,50 TL 125,00 TL
HIZLI İNCELE
Dudaklarda çok hassas bir uygulama sağlamak ve dudak çevresinin kolayca belirginleştirilmesi için uzun ve dayanıklı bodur bir fırçadır. Kapatıcılar için de kullanılabilir.

Kıl tipi: Düz.
Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Ruj ve parlatıcı.
Herhangi bir dudak ürününü uygulamak için klasik bir fırçadır. Dayanıklılığı, dudakların hassas bir şekilde tanımlanması için ürünün cömertçe alınmasını sağlar.
Yuvarlak şekli ve dayanıklı ucu, makyaj uzmanlarının bu fırçayı yüksek hassasiyetle belirli alanlardaki küçük kusurlar üzerine düzeltici ya da kapatıcı ürünleri uygulamak için kullanmasını sağlar.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
0.89 GR
ROUGE ARTIST PALETTE
62
5’li Ruj Paleti

Make Up For Ever Rouge Artist Lip Palette, Rouge Artist Intense ve Rouge Artist Natural renk tonlarından oluşuyor. Tam 8 farklı palet çeşidi bulunuyor. Paletlerden her biri farklı bir renk ailesini yansıtıyor: Warm Pink, Cool Pink, Warm Beige, Cool Beige, Red, Coral, Brown ve Plum. Bu paletlerin arasında herkesin zevkine uygun bir palet var ve her bir palet kusursuz bir uyum oluşturan sıcak ve soğuk tonlardan oluşan 5 renk içeriyor. Rujlar, eşit ve tutarlı bir renk yaratmak için kolayca dağılabilecek kadar yoğun.
RENK125,00 TL 62,50 TL