​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

PRECISION SMUDGER BRUSH - MEDIUM - 212

Hassas Dağıtma Fırçası – Küçük

36

36,50 TL


73,00 TL

Make Up For Ever Precision Smudger Brush 212; orta boy, fırça, gözün iç kısmı ya da kirpik çizgisi gibi en küçük alanlara ulaşmak için kullanılır.

Birlikte Kullan
AQUA CREAMLINER

Make Up For Ever

AQUA CREAMLINER

Suya Dayanıklı Krem Eyeliner/Far

25,00 TL 50,00 TL
HIZLI İNCELE
Bu esnek “muz” fırça bir klasiktir ve Dany’nin gözdeleri arasında yer alır. Her yere kolayca ulaşabilirken sanatsal çalışmalarda incelikli bir makyaj çevreleme hassasiyeti sağlar. Kıl tipi: Dalgalı. Kullanılması tavsiye edilen ürünler: Toz ve sıkıştırılmış pudralar.
Herhangi bir göz farını karıştırmak ve dağıtmak için kullanın. Konik ucu ve kıl tipi ile yumuşaklığı sayesinde, çok hassas bir sonuç elde etmek için gözün iç kısmı ya da kirpik çizgisi gibi en küçük alanlara ulaşmak için kullanılır.
İncelikli bir makyaj yaparken profesyonel makyaj uzmanları, daha belirgin bir şekilde göz kapağının katlanan kısmını gölgelendirmek ve bir muz efekti yaratmak için bu fırçayı kullanır.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
4GR
AQUA CREAMLINER
25
Suya Dayanıklı Krem Eyeliner/Far

Make Up For Ever Aqua Creamliner, suya dayanıklı kremsi yapıda eyeliner’dır. Fakat iki şekilde kullanılabilir. Eyeliner olarak kullanıldığında yumuşak dokusu belirgin ve hassas bir çizgi çekilmesine olanak tanır. Göz farı olarak kullanıldığında ise buğulu bir efekt yaratmak için kolaylıkla dağıtılabilir. Suya dayanıklı formülünden dolayı akmaz, dağılmaz, bozulmaz. Gün boyu dayanıklılığını korur.
RENK50,00 TL 25,00 TL