MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS MAN RAY İLE EFSANE GÖZ MAKYAJI

Uzun zamandır beklediğimiz koleksiyon nihayet gün yüzüne çıktı. Allıklar, rujlar, makyaj paletleri, özel kofreler hepsi harika! Ve ne yazık ki sınırlı sayıda... Eğer bu koleksiyondan sevdiğiniz bir ürün varsa, elinizi çabuk tutmanızı öneririz zira stoklar hızla tükenmeye başladı bile.

Neyse biz hemen bu koleksiyondan kendi kaptıklarımıza bakalım: Debauched ve Montparnasse ikili farlar ile Santiago ve Nagoya göz kalemleri.

Göz makyajı yapmayı seviyor iseniz bu ürünleri asla kaçırmamalısınız. Çünkü renkleri, dokuları eşsiz ve renkleri de zamansız. Sadece bu sezonun moda renkleri değil, sürekli kullanılabilecek renklere sahipler. Bir de mor ve kahve tonları göz rengini daha çok vurguluyor ve onu daha canlı gösteriyor, aklınızda olsun.

Debauched Far: Bu kesinlikle aşık olunası bir far! Mürdüm eriği ve siyahımsı koyu mor ile yanyana gelerek müthiş bir ikili olmuşlar. Gözlere verdiği derinlik efsane.

Nagoya Göz Kalemi: Mor renkli bu göz kalemini Debauched far ile birlikte uygulayabilirsiniz. Göz altına ve/veya üstüne eyeliner olarak. Birbirlerine çok yakışıyorlar, renk geçişleri çok güzel oluyor. 

Montparnasse Far: Altın ve kahvemsi mürdüm ikilisinden oluşan bu far makyaj çantasının jokerlerinden! Her kadının sahip olması gerekiyor. Gündüzden geceye, geceden gündüze her yere ve her zamana uygun renkler içeriyor...

Yoğunluklarını istediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz için istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Santiago Göz Kalemi: Bu ışıltılı çikolata kahve renkli göz kalemi için de şunu söyleyebiliriz: "Eğer tek bir göz kaleminiz olacaksa, bu Santiago olmalı!"
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter