MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

SADECE 2 HAFTADA KIRIŞIKLIKLARDA FARKEDİLİR AZALMA!

Etkilerini gerçekten hissedebileceğiniz, görebileceğiniz bir cilt bakım ürünü istiyorsanız; yaşınız 35 veya üstüyse, kırışıklıklar, kuruluk ve esneklik kaybı ile ilgili kaygılarınız varsa, en önemlisi de gerçekten cildinizin daha genç görünmesini istiyorsanız şimdi doğru yerdesiniz. Çünkü aradığınız o mucizevi ürün burada!

Cilt tipiniz kuru, karma veya yağlı olabilir, hiç farketmez. Shiseido’nun yeni Benefiance serisinde farklı cilt tiplerine uygun olarak 3 çeşit kırışıklık önleyici krem bulunuyor. 

Benefiance Wrinkle Smoothing Cream: Karma ve yağlı ciltler için.

Benefiance Wrinkle Smoothing Cream Enriched: Kuru ve çok kuru ciltler için.

Benefiance WrinkleSmoothing Day Cream SPF25: Hassas, alerjik ve kuru ciltler için. Bu gündüz kreminde ekstra olarak diğerlerinden farklı polen bariyeri vardır. Polenin cilde yapışmasını önlemek için statik elektrik üretimini bastırır. Polenin sebep olduğu duyarlılığı azaltmaya yardımcı olacak bir bariyer etkisi yaratır. SPF 25 ile UV ışınlarına, hava kirliliğine ve polenlere karşı cildi korur.
Bu serideki kremleri 35 yaşından itibaren kullanılabilir.ZAMANI DURDURUN: SADECE 2 HAFTADA CİLDİNİZ DAHA GENÇ

Nörobilimden esinlenilmiş ilk anti-aging krem serisidir.

ReNeura Teknolojisi+ ile kırışıklıkları onarmak için cildin kendini yenileme sürecini hızlandırır. 

Cilt kısa sürede daha genç ve daha taze görünür!
ReNeura Teknolojisi+ ile kırışıklıkları onarmak için cildin kendini yenileme sürecini hızlandığından sadece 2 haftada kırışıklarınızı %16 hafifletiyor. 8 haftada ise kırışıklarda %24 azalma oluyor.

İnce çizgiler düzeliyor.

Bu, müthiş bir şey değildir de nedir?

KIRIŞIKLIKLAR, ESNEKLİK KAYBI, KURULUK

Cilt yaşlandıkça, β-noise (beta gürültü) birikimi hızlanır ve kırışıklıklar, kuruluk gibi yaşlanma belirtileri daha hızlı bir şekilde oluşur. 
Bu krem serisi ReNeura teknolojisi+ ve içeriğindeki Natsume özleri ile zararlı β-noise (beta gürültü) sinyallerini bloke ediyor. Zerdaçal özleri ile esneklik kaybını ve kuruluğu önlüyor.

Sonuç: 2 haftada daha az kırışıklık, daha çok elastikiyet ve nem!HYALÜRONİK ASİT ÜRETİMİNİ ARTTIRIR

Çok özel içerikler, çok özel sonuçlar... İçeriğindeki 3 çeşit yosundan oluşan kompleks ile ciltteki hyalüronik asit üretimini arttırıyor. 
Sonuç: Daha esnek, dolgun, pürüzsüz ve genç görünen bir cilt.

PARABEN YOK, MİNERAL YAĞLAR YOK...

İçeriğinde parfüm de yoktur...

Kokusunda duyuları uyandırmak için nazik, rahatlatıcı yeşil çiçek kokusu ve Kumkat karışımı kullanılmıştır. Bu da Shiseido’ya özel bir aromakoloji ile elde edilmektedir.

İLGİLİ HABERLERŞu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter